SAĞLIK YAŞAM
Giriş Tarihi : 16-12-2023 15:48

YENİ YILDAN LÖSEMİLİ VE KANSER HASTASI ÇOCUKLARIN TEK DİLEĞİ VAR: SAĞLIKLARINA KAVUŞMAK

YENİ YILDAN LÖSEMİLİ VE KANSER HASTASI ÇOCUKLARIN  TEK DİLEĞİ VAR: SAĞLIKLARINA KAVUŞMAK

LÖSEV, çocukların yeni yıla umut ve sevinçle girmesi için ailelerine gıda, giysi, oyuncak ve nakit yardımlarını artırdı. Türkiye çapında hastanelerde yatan, tedavisi devam eden çocukları ziyaret ederek onlara yeni yıl hediyelerini ulaştırıyor. 

LÖSEV, başta Ankara Merkez olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında yeni yıl kutlamaları düzenleyerek çocukları mutlu etmeye devam ediyor; 8 ildeki irtibat ofisleri de yeni yıl moral etkinliği düzenleniyor. Etkinliklerde lösemili ve kanser hastası çocuklar dans edip şarkılar söyleyecek, pasta kesip hediyelerini alacaklar.

LÖSEV Yetkililerinin yaptığı açıklamada; LÖSEV olarak bizler, tüm çocuklarımızın sağlıklarına kavuştuğu, mutlu ve umut dolu bir yıl olmasını diliyoruz.” dedi.

 

Eskişehir’de LÖSEV ile Yeni Yıla Merhaba!

Yeni yıl kutlamaları, Eskişehir’de Gaga Restaurant’da, gönüllülerin lösemili ve kanser hastası çocuklar için masal kahramanları olduğu, müzikli eğlence programı eşliğinde neşe ile gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen kutlamalarda lösemili çocuklar ve aileleri yeni yıla umut ile merhaba dedi.

 

LÖSEV Çocukların Manevi Anlamda da Yanında

Kurulduğu ilk yıllarda lösemili çocukların yaşadığı zorluklara karşı savaşan LÖSEV,  uzun süredir tüm kanser hastalarına da maddi, ayni ve sosyal desteklerini ulaştırıyor. 25 yıl önce lösemili çocukların tedaviye ulaşmasındaki zorluklara karşı kurulan LÖSEV, bugün aldığı bağışlarla lösemili çocukların yanı sıra tüm kanser hastalarının aile boyu yardımına koşuyor. Doktorlar tedavi sürecinde moral çok önemli diyor, bu görüşe bağlı LÖSEV aile kavramı ile sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da hastaların yanında.


Destek olmak isteyen herkes ofislerin bulunduğu illerde (Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Samsun) ofislere giderek, 0312 447 0660 numaralı telefonu arayarak ya da tek tıkla kolayca www.losev.org.tr adresinden LÖSEV’ destekte bulunabiliyor.

AdminAdmin