dizi/film
Giriş Tarihi : 12-04-2023 15:42

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sevenlerini Ekrana Kilitleyecek!

Nefesler tutulsun! 13 Nisan Perşembe Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den nefesleri kesecek bir bölüm geliyor! Fragman ve daha fazlası detaylarda...

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sevenlerini Ekrana Kilitleyecek!

SHOW TV GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YENİ BÖLÜM İZLE | GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YENİ BÖLÜM

13 Nisan Perşembe günü 35. bölümüyle yayında olacak Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümünde Taylan’a pusu kurulduğu haberi, Songül dahil tüm ekibi perişan eder. Songül, Taylan’ın başına ne geldiğini öğrenmek için çabalarken tüm ipuçları onu Yörük’le Servet’e götürür.

Songül etrafındaki herkese zarar vermeye başlayan Servet’i bulmayı çalışırken Sadi’ye söylemeden gittiği mekanda beklemediği bir tehlikeyle karşılaşır. Derya, Mert’in gerçekleri öğrenmesi karşısında ne yapacağını şaşırırken Mert’in ortadan kaybolması herkesi harekete geçirir.

Aylin aldığı evraklar sayesinde ailesine ulaşacağını düşünürken eline geçen bilgilerin yetersiz olduğunu görür.  Araz’la birlikte buldukları ipucunun peşinden giden Aylin sonunda öz ailesine ulaşabilecek midir?

Sadi, Servet’le bir sevkiyat daha yapacaktır. Her şey yolunda ilerlerken Servet’in öğrendiği gerçek, Sadi’yi kimliğinin deşifre olma ihtimalinin eşiğine getirir.  Songül ise merak ettiği tatlı bir soruya cevap ararken gelen telefonla yine kendi başına işe kalkışır.

Mert’in fenalaştığı anların dikkat çektiği tanıtımda başsavcının “Yörük’le tanışmanın zamanı gelmişti” sözleri heyecanı artırıyor. Midesi bulunan Songül’ün eczaneden hamilelik testi alması ise akıllara “Songül hamile mi?” sorusunu getiriyor.  Gelsin Hayat Bildiği Gibi hakkında tüm merak edilenlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

SHOW TV GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 35. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SHOW TV GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ 35. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SHOW TV GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SHOW TV GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük(Web)