GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-04-2023 16:20   Güncelleme : 25-04-2023 16:24

Kılıçdaroğlu: "Türkiye’nin kaderini değiştireceğiz"

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Sıhhıye Meydanı'nın da Eskişehirliler ile buluştu.Eskişehirlilerden söz aldı.

Kılıçdaroğlu:

Kemal Kılıçdaroğlunun konuşmasında Eskişehirlilere : “Bursa ve Ankara arasında Eskişehir’i çöldeki bir bahar gibi farklı bir yere oturtan bir belediye başkanınız var”
“Herkes Eskişehir ile gurur duyuyor. Bursa ve Ankara arasında Eskişehir’i çöldeki bir bahar gibi farklı bir yere oturtan bir belediye başkanınız var. Yılmaz Hocamız var .Hepinizin huzurunda Yılmaz  Hocaya gerçekten yürekten teşekkür ederim. Olağan üstü çabası var. Artık insanlar turist olarak Bursa’ya değil Eskişehir’e geliyorlar. Bursa’dan da insanlar nefes almak için Eskişehir’e geliyorlar. Bursa’nın kaderini de değiştireceğiz hiç kimse endişe etmesin artık Türkiye’nin kaderini değiştireceğiz. Hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği bir Türkiye inşa edeceğiz.

“44 bin 648 genç Eskişehir’de ilk kez sandığa gidecek”
Gençler, rakamı çıkardım. 44 bin 648 genç Eskişehir’de ilk kez sandığa gidecek. Dersimize iyi çalışıyoruz değil mi? 44 bin 648 gence sesleniyorum. Türkiye’nin kaderini değiştirecek olan sizlersiniz. Demokrasiyi getirecek olan sizlersiniz. Otoriter bir rejimi demokratik yollarla değiştirin.
Cumhurbaşkanlığımızda göreceksiniz en rahatlıkla beni eleştireceksiniz. Gerçek anlamda bir demokrasi olacak. Göreceksiniz” diyerek seslendi.

AdminAdmin