gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Yeni dönemi 11 Temmuz 2016 tarihinden itibaren başlatılacaktır.
23.06.2016
Ak Parti Eskişehir Ar-Ge Başkanı Hakan Keskin Siyaset Akademisi’nin yeniden başlayacağını belirtti. Keskin yaptığı açıklamada, “Kurucu Genel Başkanımız, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu ve artık bir Ak Parti geleneği haline gelmiş olan “Siyaset Akademisi”nin yeni dönemi 11 Temmuz 2016 tarihinden itibaren başlatılacaktır. Daha önce başarı ile uygulanan programların yenisi Eskişehir için yeterli talep bulunması halinde yeniden uygulanacaktır. 10 Haftalık “Siyaset Akademisi Eğitim Programı” planlanmakta olup bu programa kayıt için ön talepler 1 Temmuz 2016 tarihine kadar toplanacaktır. Siyaset Akademisi Eğitim Programının açılış dersini Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın bir ilimizde kendisinin vermesi bekliyoruz. Eğitim Programı detaylarını ve katılım şartları gibi diğer detay bilgiler, Ak Parti Eskişehir İl Başkanlığı’ndan ya da www.akparti.org.tr internet sitemizden bulunabilir” dedi.
akp   eskişehir   ar-ge   recep tayyip erdoğan  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 1 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.