iyi parti ibrahim sayın başlık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
TEBEV Musaözü'nde piknik düzenledi
25.08.2017

Tepebaşı Belediyesi TEBEV (Evde Sağlık Hizmetleri Projesi) Aşağısöğütönü Yaşam Köyü’nde kalan sağlıklı yaşlıları hayata bağlamaya ve sosyalleşmelerini sağlamaya devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi’nin sıcak eli TEBEV, yardıma muhtaç ve kimsesiz vatandaşları bünyesine alarak onların ihtiyaçlarını karşılarken diğer yandan da sosyal etkinlikler düzenleyerek deneyimli vatandaşları rutin hayatlarının dışına çıkarmaya da devam ediyor. Bu kapsamda son olarak TEBEV bünyesinde olan ve Aşağısöğütönü Yaşam Köyü’nde kalan sağlıklı yaşlılar, Musaözü piknik alanında düzenlenen piknikte oldukça güzel ve keyifli bir gün geçirdi. Düzenlenen etkinlikte TEBEV görevlileri gözetiminde doğa ile iç içe zaman geçiren vatandaşlara, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da katılarak sevinçlerini paylaştı. Deneyimli yurttaşlar ile tek tek sohbet eden Başkan Ataç, daha sonra katılımcılar ile birlikte çiftetelli de oynadı. Burada bir konuşma yapan Başkan Ataç, “Hayatlarında edindikleri deneyimler ile bizler için büyük değer olan büyüklerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Elleri öpülesi büyüklerimizin her zaman yanında olacağız. Onların hayat tecrübeleri bizler için oldukça önemli. Onlara gereken değeri vermek, ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmette kusur etmemek için tüm çabamızla çalışıyoruz. Bugün de güzel bir gün geçirdiklerini umuyorum. Allah onları başımızdan eksik etmesin, birlikte nice güzel günler geçireceğiz” şeklinde konuştu. Belediye görevlileri tarafından piknik alanına ulaşımları sağlanan sağlıklı yaşlılar da etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti. 

eskişehir   haber   tepebaşı belediyesi   musaözü   tebev  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
5 + 9 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.