»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Seçim Bürosu Bayram Yeri Gibi
Cumhur İttifakı Çifteler Belediye Başkan Adayı Kadir Bıyık Adalar Mahallesinde düzenlediği mitingde hemşehrileriyle buluştu. Konvoylarla miting alanına gelen Kadir Bıyık Adalar Mahallesi ve Çifteler İlçesi için projelerinden bahsetti. Kadir Bıyık’ın konuş
28.03.2019
Kadir Bıyık;  Çifteler'de İlçe stadının mevcut şartlarının iyileştirileceğini, Belediye ait Spor Tesislerinin yapılacağını, Yolların ve Kaldırımların bakım ve onarımlarının yapılacağını, İhtiyaç Market Yardımlaşma Birimi sayesinde İlçede yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz yararlanabileceği ihtiyaçları olan ekmek, meyve, sebze vb. ana besin maddelerini ücretsiz temin edebileceklerini, Çevre yolu üzerine yeni Küçük Sanayi Sitesinin taşınacağını, İlçedeki kadınların "Hanımeli İş Yerleri" adı altında el işlerini ve evlerinde ürettikleri ürünleri sergileme ve pazarlama imkanı sunmak adına belediye bünyesinde yapılacak olan uygun metrekareli dükkanlarda uygun koşullarda iş yeri sahibi olacaklarını, Organik Tarıma Yönlendirme ve Hobi Bahçelerinin yapılacağını söyledi. 
Miting sonrası yürüyüş ve sloganlarla seçim bürosuna gelen vatandaşlar şarkılar ve oyun havaları eşliğinde geç saatlere kadar eğlendi.
 
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
3 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.