MİLLİ İRADE KARACA MEDYA
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
ÖZDİLEK’TE CANER YAMAN İMZA GÜNÜ
16.02.2018

Özdilek Alışveriş Merkezi geleneksel hale getirdiği Kitap Günleri 25 Şubat tarihlerine kadar devam edecek.

                                

Özdilek AVM Kitap Günleri’nde son dönemin en çok okunan yazarları sevenleriyle imza günlerinde buluşturuyor. Güzel Kaybettik, Unutamadım,Aşıktım Hatırlamıyorum isimli kitapların yazarı Caner Yaman okurlarıyla Özdilek AVM’ de buluşacak. Çok satanlar listesinin üst sıralarından düşmeyen kitapların yazarı Caner Yaman 17 Şubat cumartesi günü saat 14.00’da Özdilek AVM’de olacak.

 

18 Şubat  Pazar günü saat 14.00’ de Yağmur’un Gözyaşları, Bu Ayrılık da Benden Olsun isimli kitapları ile çok satanlar listelerinden düşmeyen sevilen yazar Uğur Gökbulut’un imza günü gerçekleşecek. Daha birçok yazarın sürpriz imza günleri Özdilek AVM’de gerçekleşecek.

 

Özdilek Alışveriş Merkezi tüm kitapseverlere kitaplarla dolu 2 hafta sunuyor. Sevilen yazarların imza günleri düzenlenecek olan fuarda Eskişehirliler tüm kitapların 2.’sini %50 indirimli alabilecekler. Tüm kitapseverler davetlidir.

 

eskisehir   haber   özdilek   caner yaman  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 1 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.
Website Security Test