gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
ÖNLEYİCİ HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNİN ÇALIŞMALARI
08.01.2016

 Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü, son bir hafta içinde Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen önleyici devriye hizmetleri, uygulama ve çalışmalarıyla ilgili bir açıklama yaptı. 
Yapılan açıklamada, ekiplerin “kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak” suçu şüphelisi 14 kişiyi yakaladığı, şahısların üzerinden 4 adet extacy hap, 2 gram esrar ve 43 gram bonzai maddesi elde edildiği belirtildi. Ayrıca ekiplerce müdahale edilen olaylarda; 2 adet pompalı tüfek, 2 adet kurusıkı tabanca ile bu silahlara ait 4 fişek, 1 adet bıçak, 1 adet çalıntı bisiklet, 1 adet çalıntı bisiklet ele geçirildiği anlatılarak, “Hırsızlık şüphelisi 8 şahıs, dolandırıcılık şüphelisi 1 şahıs yakalanmış, ayrıca yakalanan 14 şüpheli şahsa adli işlem yapılmıştır. Sürdürülen çalışmalarımızda; yoklama kaçağı 4 kişi ve 1 kayıp şahıs olmak üzere toplam 10 aranan şahıs yakalanmış, 2 şahıs alkollü araç kullanmaktan 5 adet araç ise çeşitli suçlardan işlem yapılmak üzere trafik ekiplerine teslim edilmiştir. Ayrıca 5 adet hacizli/yakalamalı araca işlem yapılmıştır. Son bir haftada bin 672 şahıs ve 290 araç hakkında GBT sorgusu yapılmış olup; toplam 38 kişi hakkında çeşitli suçlardan işlem yapılmıştır” denildi.

il emniyet müdürlüğü   uyuşturucu   hırsızlık   eskişehir  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
2 + 4 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.