gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
''Önce birbirimize saygılı olmalıyız.''
28.12.2016

Vali Azmi Çelik, Mahmudiye İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen vatandaşlarla buluşma toplantısına katıldı.

 

Mahmudiye İlçesi mahalle muhtarları ve İsmetpaşa Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Vali Çelik, zaman zaman yapılan bu toplantılarla istek ve temennileri dinleme fırsatı bulduklarını ve kaliteli hizmetin vatandaşa ulaştırılması için ortak akıl ürettiklerini dile getirdi.

 Toplumun huzur ve güven içerisinde yaşaması için vatandaşlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde olmasını isteyen Vali Çelik, “Önce birbirimize saygılı olmalıyız. Birbirimizin düşüncesine saygı gösterir ve ortak bir fikir etrafında birleşirsek bulunduğumuz yerde huzur ve güven içerisinde yaşarız” dedi.

 Bu toplantıların mahallede yaşayan vatandaşlara hizmet noktasında faydalı olacağını bildiren Vali Çelik, insanoğlunun yaşadığı yerlerde her zaman çeşitli sorunların olabileceğini, insanların rahat ve huzurlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak adına herkesin elinden geleni yapması gerektiğini söyledi.

 Toplantıya katılan muhtarlara ve mahalle sakinlerine teşekkür eden Vali Çelik, istek ve temennilerin ilgili kurumlara iletileceğini kaydetti.

 Toplantıya; Vali Yardımcısı ve Mahmudiye Kaymakam Vekili Ferhat Çağlar, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen ve ilçe kurum müdürleri de katıldı.

 

vali   azmi çelik   eskişehir  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
2 + 6 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.