»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü 1. Bale Rüzgarı adlı etkinliğe imza atıyor.
18.05.2017

Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü yıl sonu gösterisinin ardından bu kez 1. Bale Rüzgarı adlı etkinliğe imza atıyor.

 

1. Bale Rüzgarı, 20 Mayıs 2017 Cumartesi Günü saat 14.00’da Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek. İlker ve Elif’in koreograflığını yaptığı 1. Bale Rüzgarı’nda Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde açılan bale kurslarında 2 yıl boyunca eğitim alan öğrenciler performanslarını sergileyecek.

21 ayrı sahnenin olacağı 1. Bale Rüzgarı’nda, öğrenciler aerobik bale ve bale gösterileri yapacak. 16 öğrencinin yer alacağı 1. Bale Rüzgarı’nda, öğrenciler yaklaşık 3 ay boyunca bu gösteriye hazırlandı. 1. Bale Rüzgarı’na katılacak vatandaşların Devlet Opera ve Balesi tadında bir gösteri izleyeceğini belirten yetkililer, uzun bir süredir bu etkinliğe hazırlandıklarını vurguladı. Öğrencilerin kıyafetleri ve makyajlarının bu etkinliğe özel olacağını belirten yetkililer, Bale Rüzgarı’nı geleneksel hale getirmek istediklerinin altını çizdi.

 

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik için detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 240 08 85 no’lu numarayı arayabilirler.

eskişehir   haber   odunpazarı belediyesi   bale  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
2 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.