»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Odunpazarı Belediye Tiyatrosu Aralık Ayını dolu dolu
Eskişehirlilerin büyük ilgi gösterdiği Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, Aralık Ayında da 2’si çocuk, 3’ü yetişkin oyunu olmak üzere 5 farklı oyunla tiyatro severlerle buluşacak. Dış sahnelerde de tiyatro severlerle bir araya gelecek olan Odunpazarı Belediye
30.11.2019

“Sanat Odunpazarı’nda” sloganıyla çalışmalarına devam eden Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, Aralık Ayında da birbirinden güzel oyunlarla tiyatro severlerin karşısında olacak. Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde oyunlarını sergileyen Odunpazarı Belediye Tiyatrosu; 1 Aralık Cumartesi Günü 13.00’de Bir Sirk Hikayesi, 3 Aralık Salı Günü 10.30’da ve 4 Aralık Çarşamba Günü’de saat 13.30’da Sihirli Yolculuk ile minik izleyicileri buluşacak. Odunpazarı Belediye Tiyatrosu; 5 Aralık Perşembe Günü 20.00’de Komedi Pazarı, 7 Aralık Cumartesi Günü 20.00’de ise Ayrılık ile tiyatro izleyicileri ile bir araya gelecek.  Odunpazarı Belediyesi’nin çocuk oyunlarından biri olan Bir Sirk Hikayesi 10 Aralık Salı Günü 10.30’da ve 11 Aralık Çarşamba Günü 13.30’da minik seyircileri ile buluşmaya devam edecek. 12 Aralık Perşembe Günü 20.00’de Odunpazarı Belediyesi’nin ilk tek kişilik oyunu olan İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı tiyatro severlerle bir araya gelecek. 14 Aralık Cumartesi Günü 20.00’de Komedi Pazarı, 15 Aralık Pazar Günü 13.00’de ise Sihirli Yolculuk seyircisi ile buluşacak.

 

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu; 17 Aralık Salı Günü 10.30’da Sihirli Yolculuk, 18 Aralık Çarşamba Günü 13.30’da Sihirli Yolculuk, 19 Aralık Perşembe ve 21 Aralık Cumartesi Günü 20.00’de Ayrılık, 24 Aralık Salı 10.30’da ve 25 Aralık Çarşamba 13.30’da Bir Sirk Hikayesi, 26

 

Aralık Perşembe Günü 20.00’de Komedi Pazarı, 28 Aralık Cumartesi Günü 20.00’de de Ayrılık adlı oyunu sahneleyecek.

 

DIŞ SAHNELERDE DE SEYİRCİSİ İLE BULUŞACAK

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu,  Aralık ayı boyunca Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nin yanı sıra Sultandere Sahnesi, Emek Mahallesi İlk Adım Sahnesi ve Bozüyük Sahnesi’nde tiyatro severlerle buluşacak. Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, 27 Aralık Cuma Günü saat 11.00’de Sihirli Yolculuk, saat 20.00’de ise İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı ile Sultandere Sahnesi’nde olacak. 13 Aralık Cuma Günü 20.00’de Komedi Pazarı, 22 Aralık Pazar Günü saat 13.00’de Sihirli Yolculuk ile Emek İlk Adım Sahnesi’nde seyircisi ile buluşacak olan Odunpazarı Belediye Tiyatrosu; 20 Aralık Cuma Günü saat 14.00’de Sihirli Yolculuk, 20.00’de ise İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı ile Bozüyük Sahnesi’nde tiyatro severlerle buluşacak.

 

İKİNCİ DERECEDEN İŞSİZLİK YANIĞI İLE ANKARA YOLCUSU

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, 2 Aralık 2019 Pazartesi Günü Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali’ne (TEKSAV) katılacak. Odunpazarı Belediye Tiyatrosu 20.00’de, Nazım Hikmet Kültür Merkezi Yıldız Kenter Sahnesi’nde İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı adlı tek kişilik oyunu ile tiyatro severlerin karşısında olacak. 

 

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu’nun oyunlarını izlemek isteyen vatandaşlar, biletlerini Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi ile Hasan Polatkan Kültür ve Sanat Merkezi gişelerinden temin edebilirler.

 
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 5 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

 • ESKİ vatandaşların yüzünü güldürüyor

  Büyükşehir Belediyesi kırsal mahallelerde su sıkıntısı yaşayan bölgelerin sorunlarını bir bir çözmeye devam ediyor. Son olarak ESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren kaptaj ekibi, 10 farklı noktada kaptaj ve drenaj çalışması gerçekleştirer

 • Hasan Polatkan’da yolcuları karşıladılar

  AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları teşkilat mensupları, Brüksel’den Eskişehir’e seyahat eden vatandaşları Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı’nda karşıladılar. Gençler, vatandaşlara hava alanında maske ve dezenfektan hediye ederek sohbette bulundular.

 • ‘Gençlerin siyasette görev alması önemli’

  Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Tepebaşı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ufuk Çiftçi ve yönetim kurulu ile bir araya geldi.

 • Başkan Ektaş mazbata aldı

  Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen İYİ Parti İkinci Olağan Kongresi’nde yeniden İl Başkanı seçilen Mehmet Ektaş mazbatasını aldı.

 • Özel EOSB Lisesi tamamlanıyor

  Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyeleri Yavuz Ayva ve Hamza Tınas yapımı devam eden “Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” ana kampüs inşaatında incelemelerde bulundular.

 • Engellilere ulaşım engeli

  CHP Milletvekili Utku Çakırözer, pandemi sonrasında seferlerine yeniden başlanılan Yüksek Hızlı Tren ve ana hat seferlerinde engellilere tanınan ücretsiz ulaşım hakkının askıya alınmasına tepki gösterdi.

 • Üstyapı çalışmaları 17 mahallede sürüyor

  Tepebaşı Belediyesi, ilçe genelinde gerçekleştirdiği üstyapı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler 17 mahallede yol ve kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.

 • ‘Mavi Bebek oyunu intihara teşvik ediyor’

  Sosyal medya üzerinden tüm dünyaya yayılan tehlikeli oyunlara her geçen gün bir yenisi eklenmeye devam ediyor. Mavi Balina ve Momo oyunlarına benzeyen ve “Mavi Bebek” olarak bilinen bu yeni oyun, özellikle çocuklar ve gençler için büyük bir tehlike arz ed

 • Eskişehir Teknovadi çalışmaları başlıyor

  Eskişehir’in yatırım ve cazibe merkezi olmasına büyük katkı sunacak ‘Eskişehir TeknoVadi Projesi’ çalışmaları başlıyor.

 • Kurban bağışına karşı oy verdiler

  Odunpazarı Belediyesi Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısı Hasan Polatkan Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

 • ‘Cübbemize düğme dikemeyeceksiniz!’

  Eskişehir Barosu tarafından Adliye önünde Çoklu Baro Sistemi’ne yönelik tepki eylemi gerçekleştirildi.

 • ‘Kooperatiflerin faaliyet göstermesi çok önemli’

  Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Yıldıztepe Kooperatifi’ni ziyaret ederken, “Tepebaşı Belediyesi olarak kooperatifçiliğin önemine inanıyor ve desteklemeye devam ediyoruz” dedi.

 • Kurbanlık satış noktaları için başvurular başladı

  Büyükşehir Belediyesi Hayvan Pazarı’nda kurbanlık hayvan satmak isteyen vatandaşlar için yer satışları başladı.

 • ‘Enflasyon karşısında memur maaşı eriyor’

  Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, kamu görevlilerinin ve emeklilerinin maaşlarının enflasyon karşısında eridiğini belirtti.

 • Tarım işçilerine yardım Büyükşehir’den geldi

  Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri, bir yandan kentin tüm alanlarında çalışmalar yürütürken diğer yandan sosyal sorumluluk projelerine de destek oluyor.

 • Tepebaşı’nda üstyapı çalışmaları sürüyor

  Tepebaşı Belediyesi, kent genelinde gerçekleştirdiği üstyapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Yol ve kaldırım iyileştirme çalışmaları, birçok noktada eş zamanlı olarak devam ediyor.

 • ‘Umutlar Kırılmaz’ kitabını hediye etti

  Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, doğuştan cam kemik hastası bedensel engelli Burak Sakçı’yı makamında ağırladı.

 • ‘Zaman kaybetmeden laik eğitime geçilmeli’

  Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Birleşik Kamu İş Konfederasyonu’na bağlı Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim İş) Eskişehir Şubesi’ni ziyaret etti.

 • ‘14 günde 28 gazeteci hakim karşısına çıktı’

  CHP’li Çakırözer, her ay olduğu gibi Türkiye’nin basın ve ifade özgürlüğü Haziran ayı karnesine ilişkin hazırladığı raporu Meclis’te düzenlediği basın açıklaması ile kamuoyuyla paylaştı.

 • Odunpazarı kendi taşını üretiyor

  Odunpazarı Belediyesi, kaynaklarını doğru ve etkili kullanmak adına gerçekleştirdiği çalışmalarla kamu kaynaklarından tasarruf etmeye devam ediyor.

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.