iyi parti ibrahim sayın başlık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ile bir araya geldi.
18.05.2017

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ile bir araya geldi.

 

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Kurt ile Balbay bir süre sohbet etti.

Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Balbay, Çağdaş Sanatlar Galerisi, Uğur Mumcu Parkı ve Halk Market’in adını sıkça duyduğunu kaydetti. Gazeteci- yazar Uğur Mumcu’nun bombalı saldırıya uğradığı  “06 YR 245” plakalı aracının sergilendiği Uğur Mumcu Parkı için Başkan Kurt’a teşekkür eden Balbay, bu aracın bir ibret abidesi olarak o parkta sergilendiğini vurguladı. Balbay, ayrıca Odunpazarı Belediyesi’nin sosyal demokrat, katılımcı belediyecilikte örnek olduğunu vurguladı.  

Mustafa Balbay’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını ve projelerini anlattı.

 

eskişehir   haber   odunpazarı belediyesi   kazım kurt   mustafa balbay  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
3 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.