seçim gif
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
MUHTEŞEM ÇOCUKLARDAN 3. YIL KONSERİ
14.03.2018

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestraları & Koroları, kuruluşunun 3. Yıl dönümünü vereceği konser ile taçlandıracak.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç tarafından kurulan ve kısa sürede yüzlerce çocuğu müzik ile tanıştırarak başarıdan başarıya koşan İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, 3. yaşını kutluyor. Kuruluş yıldönümünü müzikseverler için vereceği konser ile kutlayacak olan orkestra, 17 Mart tarihinde sahneye çıkacak. Atatürk Kütür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek konser, saat 20.00’de başlayacak.

İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestraları & Koroları 3. Yıl Konseri’ne katılmak isteyen vatandaşlar, biletinial.com platformu üzerinden ve Çocuk Senfoni Orkestrası binasından biletlerini satın alabilecek. Bilet fiyatları alt salon için 15 TL ve balkon için 10 TL olarak belirlenirken, satışlardan elde edilecek gelir, İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası yararına kullanılacak.

eskisehir   haber   iki elin sesi var   orkestra   tepebaşı belediyesi  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
5 + 4 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.