gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Müdür Engin Dinç’ten yapılan çalışmalar hakkında bilgi.
22.12.2016

Vali Azmi Çelik, İl Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, Müdür Engin Dinç’ten yapılan çalışmalar hakkında bilgi.

 

Müdürlüğe gelişi esnasında İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve İl Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan Vali Çelik, daha sonra ziyaret anısına Emniyet Şeref Defterini imzaladı.  Emniyet Müdürü Dinç’in makamında müdür yardımcıları ile bir araya gelen Vali Çelik, yürütülen çalışmalar, personel, araç ve gereç durumları hakkında bilgi aldı.

 İlimizdeki huzur ve güvenin sağlanması için gece gündüz demeden çalışan güvenlik güçlerine teşekkür eden Vali Çelik, yaşanan güzel ortamın devamlılığını sağlamak adına herkesin uyum içerisinde olması gerektiğini savundu. Bu uğurda hayatlarını hiçe sayarak; cansiperane, özverili, kararlı ve korkusuzca görevlerini yerine getiren güvenlik güçlerine şükranlarını sunan Vali Çelik, güvenlik güçlerimizi hedef alan terörist eylemlerin amacına ulaşamayacağını söyledi.

Teknolojik gelişmelere ayak uyduran Emniyet Teşkilatı’nın uygun modern araç ve gereçlerle donanımlı hale getirildiğini belirten Vali Çelik, görev bilinci içerisinde, yüksek disiplin anlayışına sahip emniyet personelinin, hoşgörülü, güler yüzlü ve yardım sever olmasıyla Türk milletinin gönlünde itibarlı bir yere sahip olduğunu ifade etti.

vali   eskişehir   haber   azmi   çelik   emniyet teşkilatı  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 5 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.