MİLLİ İRADE KARACA MEDYA
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
MİNE SÖĞÜT KENT & KÜLTÜR SÖYLEŞİLERİNE KATILACAK
27.02.2018

Tepebaşı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve koordinatörlüğünü Haydar Ergülen'in üstlendiği Kent & Kültür söyleşileri devam ediyor. Ergülen'in konuğu bu kez gazeteci/yazar Mine Söğüt olacak.

“Farkındalık Üzerine Bir Söyleşi” adıyla gerçekleştirilecek etkinlik ile Söğüt, Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi Oktay Ekinci Sahnesi’nde 1 Mart Perşembe günü saat 19.30’da Eskişehirli okurları ile buluşacak. Etkinlikte Ergülen'in yanı sıra katılımcılar da Söğüt’e merak ettikleri soruları yöneltebilecekler.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, Mine Söğüt’ün katılacağı söyleşiye tüm Eskişehir halkını davet etti. Ücretsiz olarak düzenlenen etkinliğe katılmak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 230 22 16 numaralı telefondan yetkililere ulaşabilecek.

MİNE SÖĞÜT KİMDİR?

1968 yılında İstanbul'da doğdu. 1985 yılında Kadıköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Latin Dili ve Edebiyatı bölümünde 1989 yılında tamamladı ve aynı bölümde yüksek lisans yaptı. Gazeteciliğe 1990 yılında Güneş Gazetesi’nde başladı. Daha sonra Tempo Dergisi ve Yeni Yüzyıl Gazetesi’nde çalıştı. Haberci adlı televizyon belgeselinin metin yazarlığını yaptı. Çeşitli dergi ve gazetelerde yazı ve röportajları yayınlandı. Cumhuriyet Gazetesi’nde, gündemdeki sosyal ve politik olaylara dair görüşlerini yazdığı “Uykusuzluk” adlı bir köşesi vardır.

Gazeteci/yazar Mine Söğüt’ün, deneme, hikaye, roman gibi alanlarda edebiyat dünyasına kazandırdığı pek çok eserle birlikte araştırma yazıları buluyor.

 

eskisehir   haber   gazeteci   mine söğüt   tepebaşı belediyesi  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 4 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.
Website Security Test