iyi parti ibrahim sayın başlık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Meclis toplantısında 9 gündem görüşüldü en dikkati çeken Eskişehirspor oldu.
07.09.2017

Gerçekleştirilen meclis toplantısında 9 adet gündem maddesi görüşüldü. Görüşülen gündem maddeleri arasında en dikkat çekicisi Odunpazarı Belediyesi ile Eskişehirspor ve Eğitim Vakfı’nın yapacağı protokol anlaşması oldu. Eskişehirspor ve Eğitim Vakfının 06 Eylül 2017 tarihinde vermiş olduğu dilekçesinde, sporu teşvik etmek, gençlerin spor yapma imkanını sağlamak amacı ile Odunpazarı Belediyesi’ne ait Billboard ve CLP reklam alanlarının tahsisi yapılması konusunda başvuru yapıldı. Odunpazarı Belediyesi’nde görüşülen gündem maddesinde protokolü yapmak için oy birliği ile Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a yetki verildi.

Başkan Kurt konu ile ilgili yaptığı açıklamasında, “Eskişehirspor’un ekonomik sıkıntıları malum. Bütün kurumlarımızın katkı sunması lazım. Fakat Odunpazarı Belediyesi olarak profesyonel kulüplere doğrudan destek olmak gibi bir şansımız yok. Yasal engeller bizi sıkıntıya sokuyor. Biz ancak bu tür işbirliği protokolleriyle, spor alt yapısının da destekleneceği, Eskişehirspor’un sahibi olduğu Eğitim Vakfı ile böyle bir protokol yapma şansımız var. Umuyorum ki iyi bir sonuç çıkacaktır” dedi.  

eskişehir   haber   eskişehirspor   odunpazarı belediyesi   eğitim vakfı  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 9 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.