»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
MAVİ BAYRAKLI İŞLETME SAYISI 28’E ULAŞTI
04.01.2018

Tepebaşı Belediyesi, işletmelerin kendini yenileyen ve geliştiren kuruluşlar olması hedefiyle yürüttüğü Mavi Bayrak uygulamasına devam ediyor.

Bu kapsamda son olarak Porsuk Butik Otel’e Mavi Bayrak ve sertifikası, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç tarafından takdim edildi. Tepebaşı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından sürdürülen Mavi Bayrak Uygulaması kapsamında mavi bayraklı işletme sayısı ise Porsuk Butik Otel ile birlikte 28’e ulaştı. Başkan Ataç Porsuk Butik Otel yetkililerini, sağladıkları kriterlerden ötürü tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Üçer aylık periyotlar halinde yeni başvurular alınan Tepebaşı Mavi Bayrak uygulamasında yeni başvuruda bulunan işletmelerle birlikte, Mavi Bayraklı işletmelerin denetimleri de Tepebaşı Belediyesi personelleri ve Ticaret Odası, Lokantacılar Odası, Kuaför ve Berberler Odası temsilcilerinin de katıldığı heyet tarafından gerçekleştiriliyor. Bu denetimler sonrasında Tepebaşı Mavi Bayrak kriterlerini sağlayan işletmeler, Mavi Bayrak sertifikası almaya hak kazanıyor. Önceden Mavi Bayrağı hak etmiş olan işletmelere de yıl içerisinde rutin denetimler uygulanıyor. Ayrıca Mavi Bayraklı işletmelere yılda en az 1 defa gıda güvenliği ve hijyen eğitimleri düzenleniyor.

eskisehir   haber   tepebaşı belediyesi   mavi bayrak  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
6 + 6 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.