seçim gif
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
MAHARETLERİNİ KONUŞTURMAYA DEVAM EDİYORLAR
12.04.2018

Tepebaşı Belediyesi Mutfak Atölyesi, kadınların hem mutfak becerilerini geliştirdikleri hem de yeni teknikler öğrendikleri bir mekan olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Tepebaşı Mutfak Atölyesi'nde düzenlenen eğitimlere katılan kursiyerler; aşçılık, pişirme teknikleri, pastacılık gibi branşlarda uzman eğiticilerden teorik ve uygulamalı olarak eğitim alıyor. Haftada 4 gün gerçekleşen pasta yapım kursuna, 2 grup halinde 20’şer kişi olmak üzere toplam 40 kursiyer katılıyor. Aldıkları teorik bilgileri tam donanımlı bir mutfakta yemek ve pasta yaparak pekiştiren kadınlar, Mutfak Atölyesi’nde olmaktan dolayı memnun olduklarını belirtiyor.

Atölye çalışmalarında yer alan şeker hamuru figür ve modelleme kursuna katılan kursiyerler ise 10 kişilik grup ile eğitimlerine devam ediyor. Kursiyerlerin, hazırladıkları gıda ürünlerini beğeniye sunabildikleri bir kafenin de bulunduğu Mutfak Atölyesi; Hacı Seyit Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi Demiryolu Sokak'ta hizmet veriyor. Atölyede düzenlenen kurs çalışmaları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 230 09 34 numaralı telefondan ilgililere ulaşabiliyor.

 

eskisehir   haber   mutfak atölyesi   tepebaşı belediyesi  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
7 + 7 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.