iyi parti ibrahim sayın başlık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Kesikbaş, Sanayi Odası’nda bürokratik eşitlik de istediklerini belirtti.
24.05.2017

Eskişehir Sanayi Odası’nda bu yıl yapılacak Başkanlık seçimi için sanayici-işadamı Celalettin Kesikbaş, ekibiyle birlikte aday olacaklarını açıkladı.

 

Kesikbaş, düzenlediği basın toplantısında yönetime geldikleri taktirde, yapacakları projeleri de basına tanıttı.

Kesikbaş, zamanı belli olmamakla birlikte, bu yıl yapılacak seçim sürecine girdiğini ve yapılacak seçimlerde aday olduğunu söyledi. Başkan olması durumunda 2021 yılına kadar gerçekleştirmeyi planladığı projeleri kararlılıkla sürdüreceğini belirten Kesikbaş, kararlılığın önemine vurgu yaparak,  “Eskişehir’in genlerinde kararlılık var, sanayi kültüründe var. 40 günde araba yapabilen, Cumhuriyetimizin ilk yıllarında imkansızlıklara rağmen uçak üretebilen bir kent. Günümüzde ise sanayici bu kararlılık enerjisini bürokrasiye harcıyor. Atıklarını nereye boşaltacağından tutun da tapu alımına kadar ki süreçlerde para, zaman ve enerjisini tüketiyor. Bırakın bugünü düne anca ulaşıyor. Bizim hedefimiz sanayicimizin yarını yakalaması. Dünya sanayisi bunu hedefliyor” dedi.  

Kesikbaş, önemli projelerle geldiklerini belirterek, bunlardan birinin Ortak Satın Alma Platformu oluşturulması olduğunu söyledi, yapılacak satın almaların Eskişehirli firmalardan olması gerektiğinin altını çizen Kesikbaş, “Eskişehir’in bir sanayi envanterinin çıkarılması lazım. Bunun bir kitap haline getirilerek dünyaya dağıtılması lazım. Sadece Türkiye’yi değil dünyayı düşünüyoruz” diye konuştu.

Kesikbaş, Sanayi Odası’nda bürokratik eşitlik de istediklerini belirtti.

 

eskişehir   haber   sanayi odası   celallettin kesikbaş  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
5 + 7 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.