»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Kazım Kurt: “Odunpazarı birlikte güzel”
Odunpazarı belediye Başkanı Kazım Kurt, misafirlerini ağırlaya devam ediyor. Başkan Kurt son olarak Eskişehir Berberler ve Kuaförler Meslek Odası ile Sınırlı Sorumlu Eskişehir Taşıyıcılar Kooperatifi ile bir araya geldi.
10.07.2019

Başkan Kurt’un makamında farkı zamanlarda gerçekleşen ziyaretlere, Eskişehir Berberler ve Kuaförler Meslek Odası Başkanı Fethi Özkara ile Sınırlı Sorumlu Eskişehir Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Süleyman Koç ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. 31 Mart Yerel Seçimlerimde büyük bir başarı gösteren ve yeniden Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Başkan Kurt’u tebrik eden Özkara ve Koç, Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.

 

Eskişehir Berberler ve Kuaförler Meslek Odası ve Sınırlı Sorumlu Eskişehir Taşıyıcılar Kooperatifi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Eskişehir’de yer alan tüm sendika, meslek odası, kooperatif ve derneklere kapılarının açık olduğunu söyledi. Odunpazarı Belediyesi’ni katılımcı bir anlayış ile yönetmeye devam edeceklerini kaydeden Başkan Kurt, “Odunpazarı birlikte güzel” dedi.

 
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
3 + 8 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.