gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
İstanbul’un Beşiktaş’ta gerçekleştirilen hain terörist saldırıda şehit olan Polis Memuru Uğur Ürker
12.12.2016

10 Aralık 2016 Cumartesi akşamı, İstanbul’un Beşiktaş’ta gerçekleştirilen hain terörist saldırıda şehit olan, Eskişehir’in evladı Polis Memuru Uğur Ürker Reşadiye Camİinde düzenlenen törenden sonra toprağa verildi.

 

Düzenlenen törene Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Valisi  

 

 

Terör ve terörist eylemler, Türk Milletinin kardeşliğini, birlikte yaşama arzusunu bozamayacaktır.! Binlerce yıldır milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde yaşayan Türk Milleti, bundan sonrada bu arzusunu gerçekleştirmeye devam edecektir.

 

Geçmişte olduğu gibi bugün de bu hain terör örgütlerine asla prim vermeyen; gücünü, yüreği vatan ve millet sevgisi ile çarpan yüce Türk Milletinden alan devletimiz, bundan sonrada bu tür terör olaylarına gerekli cevabı ve karşılığı misliyle verecektir.

 

Bu hain ve sinsice yapılan saldırıda şehit düşen Eskişehir’in evladı Polis Memuru Uğur Ürker’e Allah’tan rahmet diliyor, kederli ailesine, yakınlarına ve Eskişehir halkına sabırlar temenni ediyorum.  

eskişehir   haber   uğur ürker   istanbul   beşiktaş   şehit  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
6 + 5 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.