gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
her gün daha çok gelişen Eskişehir sanayisinin bölgeye büyük bir canlılık getirdiğini ifade etti.
18.01.2017
Vali Azmi Çelik, Teksan Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Karamanlı’dan bilgi aldı.
 
Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini bildiren Vali Çelik, gelişmiş ülkelerin sanayisine ayak uydurabilmemiz için milletçe çok çalışmamız gerektiğine vurgu yaptı. Parayı paradan kazanmadan ziyade, ülke ekonomisini kalkındıracak yatırımlara önem verilmesini isteyen Vali Çelik, “Geleceğimizin emaneti olan çocuklarımıza huzurlu ve güvenli yarınlar bırakmak istiyorsak, her konuda birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Parayı paradan kazanmak yerine ülke ekonomisinin daha çok kalkınması adına üretimden kazanmalıyız!” dedi.
 Ziyaret esnasında duygularını dile getiren Vali Çelik, mesleki eğitim alan gençlerimizin, eğitim aldığı alan üzerinde çalışma hayatını devam ettirmesinin ve bu alanda donanımlı hale gelmesinin önemine değindi. Esnafın durumu ne kadar iyi olursa ülke ekonomisinin de daha çok kalkınacağını aktaran Vali Çelik, meslek içi eğitimlerin kaliteli üretimi arttıracağını belirtti. Yüksek teknolojinin kendini her zaman yenilediğini bildiren Vali Çelik, gösterilen misafirperverlik için yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
 Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti bildiren Başkan Karamanlı da, 1988 yılında kurulan Teksan Sanayi Sitesi’nin herkesle uyum içerisinde çalıştığını söyledi. Kalifiye eleman bulmakta zorluk çektiklerini kaydeden Başkan Karamanlı, her gün daha çok gelişen Eskişehir sanayisinin bölgeye büyük bir canlılık getirdiğini ifade etti.
eskişehir   haber   vali   azmi çelik  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
3 + 3 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.