gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Gelenekselleşen iftar yemeğinde buluştular
11.06.2018

Eskişehir Aile Hekimleri Derneği ( ESAHED ) üyeleri Aile Hekimleri, Eskişehir’de Sümer Mahallesi’nde bir restaurantta Gelenekselleşen iftar yemeğinde buluşarak bir araya geldiler.

 

Eskişehir’de Aile Hekimliği'nin başlaması ile birlikte; 12 yıl önce kurulan Eskişehir Aile Hekimleri Derneği; Aile Hekimleri üyelerinin mesleki gelişmelerini sağlayan eğitimler, hukuki sorunlarını çözümü için idari ve adli girişimlerinin yanında, iletişim ve sosyal faaliyetlerini de yürütmektedir. Çeşitli organizasyonlarla üyelerin iletişimlerini artırmayı hedefleyen ESAHED; sivil bir meslek örgütü olarak meslektaşlarının birlik , beraberlik ve kenetlenme duygularını beslemesine de destek olmaktadır. Bu çerçevede düzenlenen iftar davetine; dernek üyesi Aile Hekimleri ve aileleri katıldılar. ESAHED üyesi Aile Hekimleri’nin İftarını onurlandıran Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge ve Sağlık Müdürlüğü  üst düzey yöneticileri ile beraber katılım 190 kişiyi buldu. Eskişehir’de bir Restaurant’ta düzenlenen iftarda; davetliler hem oruçlarını açtılar, hem de sohbet etme ve kaynaşma imkanı buldular. Davet sahibi Eskişehir Aile Hekimleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Kazım Tırpan ve Eskişehir Aile Hekimleri Yönetim Kurulu Üyeleri; tüm davetlilerle tek tek ilgilendiler. Davetliler; iftar programından memnun ayrıldıkları gibi, yeni etkinlikleri de beklediklerinin mesajını verdiler.

eskisehir   haber   aile hekimi   esahed  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
9 + 3 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.