iyi parti ibrahim sayın başlık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
“FİZYOTERAPİSTLER BİZİM SAĞ KOLUMUZ”
12.09.2017

8 Eylül Dünya Fizyoterapistler Günü nedeniyle, Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi'nde bir kutlama gerçekleştirildi. Fizyomer Terapia fizyoterapistleri pasta keserek günlerini kutladı.

Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Tıbbi Direktörü Türkan Tünerir burada yaptığı konuşmada, “Fizik tedavi ve rehabilitasyon, dünyada çok önemli bir branş. Fizyoterapistler ise bu tedavilerde en büyük role sahip kişiler. Fizyoterapistler, kişileri engelli olmaktan koruyan, yaşam kalitesini arttıran ve kişilere  daha sağlık ve engelsiz bir yaşam sunan kişiler. Fizyoterapistlerimiz, rehabilitasyon ekibimizin en önemli elemanlarıdır” diye konuştu.

Fizyoterapistlerin gününü kutlayan Tünerir, “Özverili çalışmaları nedeniyle Fizyomer Terapia Fizyoterapistlerine  teşekkür ediyorum. Meslekteki başarılarını sağlıklı ve mutlu şekilde ömür boyu sürdürmelerini diliyorum” dedi.

“FİZYOTERAPİSTLER BİZİM SAĞ KOLUMUZ”

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı İrfan Ünver de fizyoterapistlerin önemine vurgu yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Fizyoterapist arkadaşlarımız, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlarının sağ koludur. Bütün tedavilerin yükünü çeken kişilerdir. Hem bedenen, hem zihnen, hem de ruhen yorulan ve emek veren arkadaşlarımızdır. Fizyoterapist arkadaşlarımızın günlerini yürekten kutluyorum.”

 

eskişehir   haber   fizyoterapist   fizik   tedavi   8 eylül  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
7 + 3 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.