MİLLİ İRADE KARACA MEDYA
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
ETO ÜYELERİ İKİ FUARI BİRDEN ZİYARET ETTİ
09.10.2017

Eskişehir Ticaret Odası’nın reklamcılık ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren üyeleri İstanbul’da düzenlenen SIGN ve PRINTTEK fuarını ziyaret ettiler.

Eskişehir Ticaret Odası üyelerini Türkiye’nin en önemli sektörel fuarları ile ücretsiz olarak buluşturmaya devam ediyor. ETO’nun reklamcılık ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren üyeleri İstanbul Tüyap’da düzenlenen PRINTTEK (13.Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı) ile SIGN’ı (19.Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı) ziyaret ettiler. ETO üyelerine fuar ziyaretinde Meclis Üyesi İrfan Gümüş ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyesi Çiğdem Dedeoğlu da eşlik etti. ETO üyeleri PRINTTEK fuarında Dijital Baskı Görüntüleme Sistemlerini, Yazılımları, Mürekkepleri, Kimyasalları, Kağıt, Karton, Kart, Kırtasiye ve Ofis Sistemlerini inceleme fırsatı yakalarken, SIGN fuarında ise Dijital Teknoloji, Tekstil Baskı ve Serigrafi Teknolojisi, Sign Teknolojisi,  Led Teknoljisi, Görsel İletişim, Outdoor Medya Pazarlama ve 3 Boyutlu Baskı ürünlerine dair son gelişmeleri takip ettiler.

 

eskişehir   haber   eto   prınttek   sıgn  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
1 + 9 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.
Website Security Test