gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
ETO BAŞKANI GÜLER’DEN ZEYDAN’A TEBRİK ZİYARETİ
03.04.2018

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, 1 Nisan Pazar günü yapılan seçimlerde güven tazeleyen Zeydan’a gerçekleştirdiği tebrik ziyaretinde, oda olarak şehre yön verecek projelere destek olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan’a tebrik ziyareti gerçekleştirdi. 1 Nisan Pazar günü yapılan Eskişehir Ticaret Borsası seçimlerinde güven tazeleyen Zeydan’ı tebrik eden ETO Başkanı Güler, Zeydan ve ekibine yeni görevinde başarılar diledi. Eskişehir ekonomisinin tarımdan turizme sanayiden ticarete bir bütün olduğunu belirten ETO Başkanı Metin Güler, şehrin tüm ekonomik unsurlarını birlikte planlamak ve geleceğe taşımak gerektiğinin altını çizdi. Eskişehir Ticaret Odası olarak şehrin geleceğine yön verecek projelere destek olduklarını belirten Güler,  bu vizyon doğrultusunda hareket etmeye devam edeceklerini söyledi. Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ise ziyaret dolayısıyla ETO Başkanı Metin Güler’e teşekkür etti. Eskişehir Ticaret Borsası olarak işbirliğine hazır olduklarını kaydeden Zeydan, Eskişehir’in geleceği için sorumluluk almaya devam edeceklerini vurguladı.

 

eskisehir   haber   eto   ticaret borsası   ömer zeydan  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
5 + 8 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.