seçim gif
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
ESO’da yeni meclis ilk toplantısını gerçekleştirdi
12.04.2018
Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Meclisi, “Seçim” gündemiyle en yaşlı üye Ahmet Kahveci başkanlığında toplandı. 4 Nisan’da gerçekleştirilen ESO seçimleri sonrası oluşan yeni mecliste, Meclis Başkanlık Divanı ve Hesapları İnceleme Komisyonu seçimleri de gerçekleştirildi.
32 Üyeli ESO Meclis’nin yeni Meclis Başkanı Süha Özbay olurken Başkan Yardımcılığına Ahmet Kahveci, Divan Kâtipliğine ise Nilay Güneş Erdemir seçildi. Hesapları İnceleme Komisyonu üyeleri ise, Ahmet Özdemirel, Bora Osmalı ve Muhsin Akbaş oldu. 
Meclis Başkanlığı görevine seçilmesinden dolayı kısa bir değerlendirmede bulunan Süha Özbay, “Beni bu göreve seçen tüm sanayicilerimize teşekkür ederim. Eşit ve tarafsız bir şekilde Meclis çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Eskişehir’e ve ülkemize yeni meclisimiz hayırlı olsun” dedi.
Birlikte güzel işler başaracağız
Meclis Toplantısında konuşan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş ise çift kutuplu değil tek kutuplu bir yapıda , birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarının altını çizdi.
Eskişehir Sanayi Odası’nda ekip ruhu ile çalışılacağını ifade eden Kesikbaş, “Bu işe çok inandık. Birlikte güzel işler başaracağız. Ekip ruhu ve inançla çalışacağız. Çünkü biz çalışırsak Eskişehir kazanacak, şehrimiz kazanırsa ülkemizde kazanacak. Yeni meclisimiz hayırlı olsun” diye konuştu. 
eskisehir   haber   eso   celallettin kesikbaş  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
3 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.