ODUNPAZARI
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Eskişehirspor Yok Olmasın. Susmayın, Susturmayın.”
06.12.2016

Odunpazarı Kent Konseyi Spor Meclisi Başkanı Nilüfer Kurumehmetoğlu, son günlerde Eskişehirspor ile ilgili söylentiler üzerine yaptığı açıklamada Eskişehirspor’un kurumsallaşması gerektiğini söyledi

 

Kurumehmetoğlu, şöyle dedi. “Eskişehirspor bu ülkenin ve bu şehrin en köklü, futbola taraftarıyla farklı bir boyut kazandıran, şehrin markası olmuş 7 den 70' e gönüllere taht kurmuş, Anadolu'nun  tertemiz bir takımıdır. Bir futbol şehrinin kaderi ile bu kadar oynanamaz. Hiç bir sevda bu cezayı hak  etmez. Türkiye'nin en renkli takımı ve taraftarı olan Eskişehirspor için ne gerekiyorsa bir an önce yetkili kurum ve kuruluşlar olaya müdahale etmelidir. Bu şehirde yaşamanın gerekliliği budur. Eskişehirspor artık kurumsal bir yapı içinde olmalı geçici çözüm yollarıyla daha fazla zaman kaybedilmemelidir.

Buradan Odunpazarı Kent Konseyi Spor Meclisi olarak Eti'ye, Sarar'a, Ticaret Odasına,Sanayi Odasına, İş Adamlarına, Milletvekillerine, Şehrin tüm yerel yöneticilerine sesleniyorum. Eskişehirspor Yok Olmasın. Susmayın, Susturmayın.”

eskişehirspor   eskişehir   haber   eti   sarar   kent konseyi  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
6 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.