»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
ESKİŞEHİRLİ LİSE ÖĞRENCİSİ GÜLSENA KARAKUYULU,birincilik ödülü aldı ve altın madalya kazandı
22.05.2018

Eskişehir Atayurt Lisesi kız öğrencisi 18 yaşında Gülsena Karakuyulu;  Eskişehir'den Almanya'ya giderek, Almanya’nın Berlin şehrinde kapalı spor salonunda düzenlenen ‘’Taekwonda Yarışması’’na katıldı ve bu yarışmada şampiyon olarak  birincilik ödülü aldı ve altın madalya kazandı 

Eskişehirli Tekvandocu Gülsena Karakuyulu;  Berlin’de yapılan ‘’Taekwonda Yarışması’’nda,  birinci gelerek Berlin’i salladı. Eskişehir’imizin medarı iftarı Gülsena Karakuyulu, ayağının tozuyla geldiği dünya şampiyonasının ardından Berlin’de fırtına gibi esti. Berlin’de yapılan ‘’Taekwondo Şampiyonası’na; 25 ülke ve 950 sporcu katıldı. Eskişehir’in gururu Gülsena Karakuyulu; ‘’Taekwondo Yarışması’nda, birincilik kürsüsüne çıkarak şampiyon oldu. Eskişehirli Tekvandocu  Gülsena Karakuyulu; 1-4 haziran da, Avusturya’da yapılacak olan ‘’Taekwonda Yarışması’’na, şampiyonluk için çalışmalarını hızlandırdı. Tekvandocu  Gülsena Karakuyulu şampiyonlukla ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Eskişehir ilini  Almanya’da; ‘’Taekwonda Yarışması’’nda, temsil etmekten gurur duyuyorum’’ diye ifade etti.

eskisehir   haber   atayurt   gülsena karakuyulu  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 7 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.