»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Eskişehirli Eğitimci - Yazar Gülseren Şenyüzlü “ Zaman Yönetimi” semineri düzenledi
13.04.2018

Eskişehirli Eğitimci - Yazar Gülseren Şenyüzlü; Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kadın Çalışmaları ve Araştırma Merkezi öğrencilerine “ Zaman Yönetimi” semineri düzenledi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi- Salon Anadolu’da hayata geçirilen seminer, Eskişehirli Eğitimci-Yazar Gülseren Şenyüzlü tarafından verildi. 

Öğrenciler tarafından büyük ilgi gösterilen seminere, katılım yoğun oldu. 60 dakika süren oldukça canlı, neşeli anların yaşandığı “ Zaman Yönetimi” seminerinde, öğrenciler ''Zaman Yönetimini'' eğlenerek öğrendiler. Eğitimci-Yazar Gülseren Şenyüzlü:  ”Zaman; en pahalı ve yerine konulması, satın alınması mümkün olmayan bir kaynak, ileride “keşke“ dememek için içinde bulunduğumuz anın kıymetini bilmeli ve iyi değerlendirmeliyiz. Zamanı iyi yönetmenin anahtarı; bizde, içimizde, önce kendimize güvenmeyi, kendimizi sevmeyi öğrenmeliyiz. Kendini sevmeyen insanın motivasyonu hep düşük olacaktır.  Önce motivasyon, sonra planlı olmak, zaman kaybettiricilerimizi belirlemek çok önemlidir.  Önce kendimizi yöneteceğiz ve ardından da zamanı”  diye dile getirdi. Şenyüzlü, Motive olmada hayal kurmanın önemini belirtti ve klasik müzik eşliğinde öğrencilere hayal kurdurdu. Seminerin bitiminde; Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kadın Çalışmaları ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Zerrin Sungur Taşdemir, ‘’Öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür ettikten sonra; tamamen gönüllü olarak eğitime verdikleri katkıdan dolayı Eğitimci-Yazar Gülseren Şenyüzlü’ye, Anadolu Üniversitesi Logosunun yer aldığı  ‘fuları’  taktim’’ etti.

eskisehir   haber   eğitim   zaman   gülseren şenyüzlü  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 3 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.