gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Eskişehirli Eğitimci - Yazar Gülseren Şenyüzlü “ Zaman Yönetimi” semineri düzenledi
13.04.2018

Eskişehirli Eğitimci - Yazar Gülseren Şenyüzlü; Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kadın Çalışmaları ve Araştırma Merkezi öğrencilerine “ Zaman Yönetimi” semineri düzenledi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kongre Merkezi- Salon Anadolu’da hayata geçirilen seminer, Eskişehirli Eğitimci-Yazar Gülseren Şenyüzlü tarafından verildi. 

Öğrenciler tarafından büyük ilgi gösterilen seminere, katılım yoğun oldu. 60 dakika süren oldukça canlı, neşeli anların yaşandığı “ Zaman Yönetimi” seminerinde, öğrenciler ''Zaman Yönetimini'' eğlenerek öğrendiler. Eğitimci-Yazar Gülseren Şenyüzlü:  ”Zaman; en pahalı ve yerine konulması, satın alınması mümkün olmayan bir kaynak, ileride “keşke“ dememek için içinde bulunduğumuz anın kıymetini bilmeli ve iyi değerlendirmeliyiz. Zamanı iyi yönetmenin anahtarı; bizde, içimizde, önce kendimize güvenmeyi, kendimizi sevmeyi öğrenmeliyiz. Kendini sevmeyen insanın motivasyonu hep düşük olacaktır.  Önce motivasyon, sonra planlı olmak, zaman kaybettiricilerimizi belirlemek çok önemlidir.  Önce kendimizi yöneteceğiz ve ardından da zamanı”  diye dile getirdi. Şenyüzlü, Motive olmada hayal kurmanın önemini belirtti ve klasik müzik eşliğinde öğrencilere hayal kurdurdu. Seminerin bitiminde; Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kadın Çalışmaları ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Zerrin Sungur Taşdemir, ‘’Öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür ettikten sonra; tamamen gönüllü olarak eğitime verdikleri katkıdan dolayı Eğitimci-Yazar Gülseren Şenyüzlü’ye, Anadolu Üniversitesi Logosunun yer aldığı  ‘fuları’  taktim’’ etti.

eskisehir   haber   eğitim   zaman   gülseren şenyüzlü  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
5 + 8 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

 • Yabancı öğrenciler Eskişehir’i tanıyor

  Eskişehir Sarar Kız Anadolu imam hatip lisesi koordinatörlüğünde hazırlanan Erasmus Gold hearts projesi kapsamında Eskişehir’e Yunanistan, Polonya ve Romanya dan öğrenciler geldi

 • Faruk Uğur’dan 4 yeni kitap daha

  Eskişehirli araştırmacı - yazar - şair Faruk Uğur’un Özlü Sözlerden uluşan 4 adet kitabı; yeni yayınlanarak Eskişehir edebiyatına 4 eser kazandırıldı.

 • Kazanımlarını aileleriyle paylaştılar

  Portfolyo sunumları ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi

 • ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ

  Tepebaşı Belediyesi, çocuklara karne hediyesi olarak müzikal çocuk oyunu hediye edecek. Kral’ın Yeni Kıyafeti isimli oyun, sömestr tatilinde 8-12 yaş arası çocuklar ile buluşacak.

 • ESKİŞEHİR ADALET İLKOKULU’nda ‘’Kaybedeni Olmayan Sınav’’

  Eskişehir Adalet İlkokulu’nda anne babalar kitap okudu, sınava girdi.

 • Geleceğin üstün yetenekli öğrencilerini AÜ yetiştirecek

  Anadolu Üniversitesi ile Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle üstün yetenekli öğrencilerin eğitimine ve onlara ders verecek öğretmenlere yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek

 • ESOGÜ'de insansız hava aracı eğitimleri sürüyor

  İnsansız hava aracı (İHA) pilot ihtiyacı ve sivil alandaki kullanım gerekliliği neticesinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ESOGÜSEM), verdiği eğitimlerle yaklaşık 100 kişiyi sertifikalandırdı.

 • 7. Münazara Turnuvası Finali Gerçekleşti

  Karşılaşmanın sonunda turnuvaya katılan tüm öğrencilere jüri üyeleri tarafından katılım belgesi verildi.

 • GENÇLİK MERKEZLERİ DÜNYA İLE ENTEGRE OLDU

  Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, dünya çapında gerçekleştirilen gençlik ağlarına katılımını sürdürüyor.

 • Eskişehir'de İHA eğitimi

  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü verilerine göre, 2017'de 22 bin 195 olan insansız hava aracı pilotu sayısı, geçen yılın sonu itibarıyla 35 bin 660'a, İHA sayısı ise 27 bin 560'a yükseldi.

 • AÜ Açıköğretim Sistemi'nin Mısır'daki ilk sınavı yapıldı

  Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı: "Türk nüfusunun yoğun olduğu yerlere sınav hizmeti götürmemiz gurbetçi yurttaşlarımızı memnun ediyor. 19 ülkede verdiğimiz sınav hizmetlerinin sayısını artırmayı düşünüyoruz"

 • Kütüphane yılda 1,4 milyon kişiyi ağırladı

  Anadolu Üniversitesi (AÜ) bünyesinde hizmet gösteren, 7 gün 24 saat açık olan kütüphaneden Eskişehir'in yanı sıra Bursa, Afyonkarahisar, Bilecik ve Kütahya'dan gelen yıllık 1 milyon 400 bin kişi yararlanıyor.

 • Öykü atölyesinde kayıtlar başlıyor

  Odunpazarı Belediyesi’nin Göztepe Mahallesi’nde bulunan 75.Yıl Parkı’na gençlerin kişisel ve mesleki gelişimi için açtığı Gelecek Atölyesi, çalışmalarına devam ediyor.

 • Dernek binasında diksiyon dersleri

  Eskişehir Anadolu Kültür ve Dayanışma Derneği; eğitim etkinliklerine, bir yenisini daha ekledi ve dernek binasında diksiyon derslerine başladı.

 • Lisede "Edebiyat sokağı"

  Eskişehir'de bir lisenin koridorunda "Edebiyat Birleştirir" sloganıyla oluşturulan "Edebiyat Sokağı"nda, Türk Edebiyatının önemli isimlerinin fotoğrafları sınıf kapılarını süslerken, yazar ve şairlerin eserlerindeki bazı ifadeler ise duvarlara yazılarak ö

 • GÜNAY, SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLARLA BİLİM SANAT MÜZESİNDE

  Eskişehir Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Nur Günay, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı ‘’Sevgi Evleri’’ndeki çocuklar ile birlikte Sazova’ da bulunan Bilim, Kültür ve Sanat Merkezi’ni

 • Üniversitemiz öğrencilerinden büyük başarı

  Üniversitemiz Yunus Emre Sağlık Meslek Yüksekokulu Yaşlı Bakımı Programından 3 öğrenci, Diakonie Baden, Welcome Center Sozialwirtschaft ve SABEV proje ortaklığında gerçekleştirilen mülakatları kazanarak Almanya’da burslu eğitim ve iş hayatına başlama hakk

 • Kuluçka Merkezi’nde eğitim verimli geçiyor

  Tepebaşı Belediyesi’nin kardeş şehri Treptow-Köpenick Belediyesi işbirliğinde hayata geçirdiği Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitim çalışmaları sürüyor.

 • AÜ Rektörü Çomaklı açıköğretim toplantısına katıldı

  Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, yılın ilk Açıköğretim Fakültesi toplantısına katıldı.

 • Açıköğretim’in yeni uygulaması

  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi sadece kendi öğrencilerinin değil, kendini geliştirmek isteyen herkesin kullanabileceği, pratik bir mobil uygulama olan Çöz Öğren uygulamasını kullanıcılarının hizmetine sundu.

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.