gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Eskişehir'de karne heyecanı
08.06.2018

 Eskişehir'de, 531 okulda eğitim gören 151 bin 718 öğrenciye karne dağıtıldı. 

Hasan Polatkan Ortaokulu'nda, 2017-2018 eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla tören yapıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, törende, öğrenciler ve veliler için heyecan verici bir gün olduğunu söyledi. 

Gelecek adına önemli olan çocukları yetiştiren ailelere ve öğretmenlere teşekkür eden Karacan, şöyle konuştu:

"Türkiye'nin 2023, 2053 ve 2071 için hedefleri var. Gelecekteki hedeflerimizi gençlerimiz yönetecek, onlar söz sahibi olacak. Türkiye'nin geleceğine daha iyi şartlarda daha iyi şekilde hizmet edecekler. Eski Türkiye yok. Daha güçlü bir Türkiye, dünyada söz sahibi bir Türkiye var. Bu ülkeye en iyi şekilde hizmet edip, bu ülkenin kalkınması, ülkemizin gelişmesine vesile olacaklar." 

Eskişehir Vali Yardımcısı Bekir Şahin Tütüncü de 9 aylık eğitim öğretim sezonunun sonuna gelindiğini belirterek, bugün çocukların adeta bir bayram yaşadığını söyledi.

Çocuklara, tatilde yakınlarını ve büyüklerini ziyaret etme tavsiyesinde bulunan Tütüncü, "Kentteki spor tesislerini değerlendirin. Sosyal ve sportif faaliyetlere zaman ayırın." dedi. 

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen ise çalışan ve gayret gösteren öğrencilere verilen karnelerin, kendilerini değerlendirme fırsatı sunan bir sonuç belgesi olduğunu kaydetti.

Konuşmaların ardından öğrencilere karneleri verildi. 

 
eskisehir   haber   karne   harun karacan  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
2 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.