iyi parti ibrahim sayın başlık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Eskişehir Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği, Başkan Güler’i ağırladı
07.09.2017

Eskişehir Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’i ağırladı.

Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, ERİAD’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.

Güler Rumelili bir ailenin üyesi olduğunu belirterek konuşmasına şöyle devam etti “Bugün dostlarla bir arada olmak istedik. Ben de ailem itibariyle Rumeliliyim. Rumelili iş adamlarının Eskişehir’e gelişlerinden bugüne aldıkları mesafeyi iyi analiz etmek lazım. Hepimiz bu ülkenin evlatlarıyız. Bu yönde kurulan sivil toplum örgütleri tarihi de iyi irdeleme görevini yerine getirmeli. Sizler bu görev bilinci ile çok doğru bir iş gerçekleştirdiniz. Ülkemizde hemşeri dernekleri çok var ama sizler iş adamı niteliğini de işin içine dahil ederek fark yarattınız. Biz de kurum olarak sanayici iş adamları dernekleri ile işbirliğine her zaman açığız. Bir araya gelme kültürümüz çok zayıf bunu geliştirmek bizlerin elinde bu tarz derneklerle de bunu başaracağız. Bizleri ağırladığınız için çok teşekkür ederim”

ERİAD Başkanı İbrahim Durgut da ziyaretlerinden dolayı Başkan Güler’e teşekkür ederek dernek olarak bir iş birliği içerisinde Eskişehir’e yeni bir soluk getirme çabasında olduklarını belirtti. Durgut “Başkan Güler ve ETO ile derneğimizin hem hemşeri hem de işbirliği bağı var. Bu açıdan Eskişehir adına bize düşen görevi yerine getirmeye devam edeceğiz. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

ERİAD Yönetimi, ETO Başkanı Metin Güler ve ekibine geleneksel Rumeli lezzetlerinden olan “Kırma” ve “Dızmana” ikram etti.

eskisehir   haber   rumeli   iş adamları   eto   metin güler  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
2 + 6 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.