MİLLİ İRADE KARACA MEDYA
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
ESGİAD TÜGİK’in Genel Başkan ve yönetimini ağırladı.
09.10.2017

ESGİAD’ın Ulaş Entok başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, derneğin en üst çatı kuruluşu olan TÜGİK’in Genel Başkan ve yönetimini ağırladı. TÜGİK Lideri Erkan Güral, yeni ekibi kutladı.

 

Eskişehir Genç İşadamları Derneği (ESGİAD)’nin geçtiğimiz ağustos ayında gerçekleşen genel kurulunda yönetimi devralan Ulaş Entok ve ekibine kutlama ziyaretleri devam ediyor. ESGİAD’ın yeni yönetimi bu kez, derneğin en üst çatı kuruluşu olan Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK)’nun Yönetim Kurulu’nu ağırladı. Ziyaretin bir başka önemli yanı TÜGİK tarihinde ilk kez Genel Başkan ve tüm yönetim kurulu üyelerinin bir GİAD’ı ziyaret etmesi oldu. ESGİAD Üyesi ve TÜGİK  Mali ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Reha Yereşen’in organizasyonuyla Eskişehir’e gelen Genel Başkan Erkan Güral ve TÜGİK  yönetimi, ESGİAD Başkanı Ulaş Entok ve Yönetim Kurulu ile görüştü. TÜGİK Lideri Erkan Güral ziyarette, yeni yönetime başarı ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Yüksek Enerjileriyle Başarılı Olacaklar

 

ESGİAD’ın, yeni yönetimle başarı çıtasını yükselteceğine yürekten inandıklarını ifade eden Güral, “Genç ve dinamik bir ekip işbaşında. Ulaş Entok başkanlığındaki yönetimin hem derneği, hem de konfederasyonumuzu en iyi şekilde temsil edeceğinden, yüksek enerjileriyle başarılı çalışmalara imza atacağından şüphemiz yok” diye konuştu. ESGİAD Başkanı Ulaş Entok da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, en üst çatı kuruluşunun desteğinin önemine işaret etti. TÜGİK bünyesindeki dernek ve federasyonların mutlaka ekonomik ve sosyal işbirliği içinde olması gerektiğini bildiren Entok, ESGİAD olarak bölgesel işbirliğine hazır olduklarını vurguladı. TÜGİK Yönetim Kurulu, programları kapsamında yine Eskişehirli işadamı Ahmet Reha Yereşen’in kusursuz ev sahipliğinde kenti gezdi, incelemelerde bulundu. Eskişehir’i çok beğenen genç işadamları, bölgeye daha sık gelme kararı aldı.

  

eskişsehir   haber   esgiad   ulaş entok   tügik   erkan güral  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
6 + 4 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.
Website Security Test