gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Dünya Liseliler Hentbol Şampiyonası’nda Mücadele Edecek Öğrencilere Moral Ziyareti
14.02.2018

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Türkiye Şampiyonu olan ve önümüzdeki günlerde Katar’daki turnuvada dünya kupası için mücadele edecek olan Şehir Koleji Anadolu Lisesi Kız Hentbol Takımı’nın kupalarını verdi.

Özel Şehir Koleji Gönül Gökmeydan Kampüsünde düzenlenen törene İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen´in yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Barış Hancı, Özel Öğretim kurumlarından sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fevzi Kavak, Özel Şehir Koleji kurucuları, yöneticiler, öğretmen ve öğrenciler katıldılar.

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen yaptığı konuşmada takımın başarısının çok büyük olduğunu, öğrencilerimizle gururlandığını, mutlu olduğunu belirtti. Şehir Kolejinin ülkemizi Katar’da gerçekleşecek olan Dünya Liseliler Hentbol Şampiyonası’nda temsil etmesinin şehrimiz için büyük anlam taşıdığını söylerken takıma başarılar diledi.

Okul yöneticileri de ilimizde spora verdikleri önemden dolayı Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü camiasına teşekkürlerini sundular.

Tören sonunda antrenör Sertan Sarpaş ve takım oyuncuları İl Milli Eğitim Müdürüne imzalı formalarını hediye ettiler. 

 

eskisehir   haber   milli eğitim   necmi özen  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
5 + 6 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.