»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Dernekler ile bir araya geldi
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Çağlan – Kayapınar, Gerenliler ve Emirdağ Dağınık Köylüleri Derneği üyesi çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi.
21.01.2020

Başkan Ataç son olarak Çağlan – Kayapınar, Gerenliler ve Emirdağ Dağınık Köylüleri Derneği üyeleri ile çeşitli etkinliklerde bir araya geldi. İlk olarak Çağlan – Kayapınar Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin Çankaya Mahallesi’nde düzenlenen beraberlik gecesine katılan Başkan Ataç, Dernek Başkanı Adnan Yeşildal ve çok sayıda dernek üyesi ile bir araya geldi. Vatandaşlar ile bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Ataç daha sonra Gerenliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Emirdağ Dağınık Köylüleri Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte, vatandaşlar ile birlikte arabaşı çorbası içti. Başkan Ataç, geleneksel olarak düzenlenen etkinlikten dolayı her iki derneğin başkanları İsmail Kırbaş ve Sami Saylam’a teşekkür etti.

 

“YAKIN İLİŞKİ İÇERSİNDEYİZ”

Dernekler ile yakın ilişkiler içinde olduğu için mutluluğunu ifade eden Başkan Ataç, “Kentimizde faaliyetlerini sürdüren çok sayıda dernek var ve biz de hemen hepsi ile yakın ilişkiler ve dostluklar içindeyiz. Derneklerimiz, vatandaşlarımızın geçmişten gelen adetlerini ve beraberliklerini devam ettirmeleri adına çok önemli bir yere sahip. Biz de bu beraberliğe katkı sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz. Bizlere kapılarını her daim açık tutan, misafirperverlik ile karşılayan tüm derneklerimizin yönetimlerine ve üyelerine teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu. Başkan Ataç ile bir araya gelen dernek yöneticileri ve üyeler de her zaman yanlarında olduğu için kendisine teşekkür etti. 

 
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.