gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
DENEYİMLİ KAFELER DOLUP TAŞIYOR
06.06.2018

Tepebaşı Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan Deneyimli Kafeler, yaz ayları ile birlikte dolup taşmaya devam ediyor.

Toplumun her kesimine hitap eden Deneyimli Kafeler, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Tepebaşı Belediyesi tarafından şehrin çeşitli noktalarında hizmete açılan 7 adet Deneyimli Kafe, vatandaşların komşuları ve sevdikleri ile birlikte hoşça vakit geçirebileceği güzel mekanlar olarak beğeni topluyor.

Günlük gazete ve internet erişimi imkanlarının sağlandığı kafelerde satranç, domino ve briç gibi çeşitli zeka oyunları da yer alıyor. Keyifli sohbetlerin merkezi haline gelen Deneyimli Kafeler, vatandaşlara hoş bir ortamda bir araya gelerek sosyalleşme imkanı sunarken, Tepebaşı sakinleri de bu hizmetlerden oldukça memnun. Vatandaşlar gün içinde boş vakitlerini bu merkezde okuyarak, sohbet ederek ve keyifli oyunlar oynayarak geçirdiklerini belirtirken Tepebaşı Belediyesi’ne de teşekkürlerini iletiyor.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da Deneyimli Kafelerin, kentin sosyal yaşamına renk kattığını ifade ederek, “Bölgemize 7 tane Deneyimli Kafe kazandırdık. Bu noktaların dolup taştığını, gösterilen ilgiyi görünce bizler de çok mutlu oluyoruz. Mahallelerimizde, insanlarımızın bir araya gelerek sosyalleşebildiği ve hoşça vakit geçirebildiği bu mekanları halkımız çok sevdi. İlgi arttıkça bizler de yenilerini açıyoruz. Bu mekanlar içinde erkekler, kadınlar, çocuklar, gençler yaşlılar olmak üzere herkes hizmet alıyor. Deneyimli vatandaşlarımız gününü hem keyifli hem de verimli bir biçimde bu noktalarda geçirebiliyor. Aynı zamanda mahalle sakinlerimiz özel günlerinde bu noktalarda toplanabiliyor. Bizler de sık sık Deneyimli Kafelerde Eskişehirli hemşehrilerimizle bir araya geliyor ve sohbet ediyoruz. Gelen talep ve ihtiyacı göz önünde bulundurarak kafelerimizin sayısını artırmayı hedefliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Deneyimli Kafeler, Yeşiltepe Mahallesi (Şehit Uzman Çavuş Gürsel Demir Deneyimli Kafe), Batıkent Mahallesi (Şair Rasim Köroğlu Deneyimli Kafe), Şeker Mahallesi (Emin Bektöre Deneyimli Kafe), Uluönder Mahallesi (Muammer Uludemir Deneyimli Kafe), Yenibağlar Mahallesi, Keskin Mahallesi ve Aşağısöğütönü Mahallesi olmak üzere 7 farklı mahallede vatandaşların buluşma noktası olarak hizmet vermeye devam ediyor.

eskisehir   haber   deneyimli   cafe   tepebaşı belediyesi  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
9 + 9 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.