gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE YANGINLA MÜCADELE EĞİTİMİ
09.02.2018

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığınca kamu kuruluşlarına verilen yangınla mücadele eğitimleri sürüyor.

           Büyükşehir Belediyesi İtfaiye personeli tarafından yangınla mücadele konulu eğitimler aralıksız devam ediyor. İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı ekipler yangınla mücadele, yangın öncesi ve sonrasında alınacak önlemler, yangın sırasında geliştirilmesi gereken davranışlar ve güvenli tahliye konularında Büyükşehir Belediyesi personeline eğitim verdi.

Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salonda verilen eğitime çok sayıda personel katılım gösterdi. Bütün sağlıklı yetişkin bireylerin yangın konusunda ilk müdahaleleri bilmesi gerektiğini düşündüklerini dile getiren itfaiye yetkilileri amaçlarının eğitim çalışmalarıyla yangınla mücadele konusunda bir bilinç oluşması ve çıkan yangın sayısının böylelikle azaltılmasını sağlamak olduğunu belirttiler. İtfaiye personelinin her zaman göreve hazır olduğuna değinen yetkililer personele verilen hizmet içi eğitimlerin de devam ettiğini söylediler.

 

 

 

 

 

eskisehir   haber   yangın   kamu kuruluşları   itfaiye  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
1 + 7 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.