»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
BELÇİKALI FİLE BEKÇİSİ RUUD BOFFİN’DEN YÖNETİMLE İLGİLİ ŞOK AÇIKLAMALAR
Kim doğru söylüyor? Eskişehirspor’da Ruud Boffin dosyasından dolayı kulübe -6 puan silme ve iki dönem transfer yasağı cezası gelmişti. Konuyla ilgili dün Belçikalı file bekçisinden cevap geldi. Yönetimin kendisine geç haber verdiğini söyleyen tecrübeli k
10.05.2020

Ruud Boffin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Değerli Eskişehirspor Taraftarları, daha önce yaşanan bu süreç ile ilgili herhangi bir açıklama yapmak istedim. Çünkü düşündüm ki sizler beni daha iyi tanıyorsunuz. Bugüne kadar Eskişehirspor için yaptıklarımı hep gördünüz, duydunuz, biliyorsunuz. Son süreç aşağıda yazdığım gibi olmuştur. Takdir sizlerin. Eskişehirspor -6 puan cezası onaylanmadan sadece iki gün önce ilk defa benim ile bağlantıya geçti. Bu zor günlerde elimden gelen tüm fedakarlığı yapmaya hazır olduğumu söyledim. Üç sezon önce almam gereken ve bu zaman kadar beklediğim ücretlerin neredeyse %50 sinden vazgeçerek ve kalan miktarı önümüzdeki üç yıla taksitlendirerek anlaştık. Kulübün prosedürleri geç uygulamasından kaynaklanan hatadan ötürü anlaşmayı iptal etmek isteyen taraf kulüp idi. Kulübün bu işlemi iki ay önce tamamlaması gerektiğini ve geç kaldıklarını söylediler ve bunun neticesinde her şeyi iptal etmek zorunda kaldık. Yine de şu andaki yoğun çabaları ve çalışmaları için Eskişehirspor Başkanı ve yönetimine teşekkür ederim. Eskişehirspor inşallah bu zor günleri atlatarak yeniden güzel günler görecektir. Herkese sevgi ve saygılarımla” dedi. Ruud Boffin’in açıklamalarından sonra yönetimin nasıl bir cevap vereceği ise merakla bekleniyor.

 
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
4 + 9 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.