iyi parti ibrahim sayın başlık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Bayramlaşma töreni bu bayram öncesi de her zamanki gibi 3 farklı noktada gerçekleşti.
25.08.2017

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Temizlik İşleri, Fen İşleri Şantiyesi ve hizmet binasında çalışan belediye personeli ile bir araya gelerek bayramlaştı.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde bir gelenek olan bayramlaşma töreni bu bayram öncesi de her zamanki gibi 3 farklı noktada gerçekleşti. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, ilk olarak temizlik işleri şantiyesinde personel ile bayramlaştı. Başkan Ataç daha sonra Fen İşleri Şantiyesi’nde müdürlük çalışanları ile bir araya geldi ve personelin bayramını tebrik etti. Başkan Ataç son olarak belediye ana hizmet binası önündeki bayramlaşma töreninde personelle bayramlaştı. Her 3 noktada da tek tek personeli ile bayramlaşan ve bir konuşma yapan Başkan Ataç “Tepebaşı Belediyesi olarak ünümüz Türkiye’yi aşmış durumda. Bu başarıda elbette sizlerin payı görmezden gelinemez. Nüfusumuza baktığımızda Türkiye’nin birçok ilinden daha büyük konumdayız. Bölgemizdeki köyler mahalle oldu ve bize bağlandı. Dolayısı ile sorumluluğumuz da arttı. Bununla birlikte vatandaşlarımızın bizlerden memnuniyeti oldukça yüksek... Bunu bilmek de beni çok gururlandırıyor. Tepebaşı’nda birlikte yapacağımız daha çok iş var. El birliği ile bölgemizi geliştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzde bayram var. Ailelerinizle, sevdiklerinizle birlikte bayram tatilinizi sağlıklı, mutlu ve huzurlu biçimde geçirmenizi dilerim. Aranızda birbiri ile dargın olan arkadaşlarınız varsa barıştırın. Ülkemizin barışa ihtiyacı var, küslüğe değil. Tepebaşı’nda yükselttiğimiz çıtayı daha da yükseklere çıkarmanın tek yolu da beraberce ve barış içinde çalışmak. Hepinize mutlu bayramlar diliyorum. Ailelerinize de selamlarımı, sevgilerimi iletiyorum” dedi. 

eskişehir   haber   tepebaşı belediyesi   ahmet ataç   fen işleri   kurban   bayram  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.