»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
BAYRAMİÇ BELEDİYE BAŞKANI UYGUN’DAN ATAÇ’A ZİYARET
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Çanakkale Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ile bir araya geldi.
08.10.2019

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ve Başkan Yardımcısı Hasan Ferdi Yılmaz’ı ağırladı.

            Ziyarette konuşan Bayramiç Belediye Başkanı Uygun, “Çok keyifli bir ziyaret oldu.    Başkanımız bizi çok iyi ağırladı, çok mutlu olduk. Gelecekte hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizden konuştuk. Başkanımızdan destek isteyeceğiz. Eskişehir’e Tepebaşı’ndan girdiğimizde çok gururlandık, çok keyiflendik” şeklinde konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Uygun ve Başkan Yardımcısı Yılmaz’a teşekkür eden Başkan Ataç, “Ziyaretlerinden dolayı çok mutlu oldum. Özellikle genç belediye başkanlarımızı görünce çok hoşuma gidiyor. Partimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Bizler de bir ağabey olarak onlara destek vereceğiz. Onların başarısı için elimizden geleni yapacağız. Yolları açık olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Ataç, Başkan Uygun’a camdan yapılmış Devrim Arabası figürü hediye etti. Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
7 + 5 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.