iyi parti ibrahim sayın başlık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Başkan Kurt’a teşekkür
08.09.2017

Odunpazarı Kent Konseyi 75. Yıl Mahalle Meclisi Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Ziyarette, 75. Yıl Mahallesi sakinleri; Odunpazarı Belediyesi tarafından mahallerine yapılan Selami Vardar Halk Merkezi için teşekkür etti.

 

Selami Vardar Halk Merkezi’nin 75. Yıl Mahallesi için çok büyük bir ihtiyaç olduğunu belirten mahalle sakinleri, Odunpazarı Belediyesi’nin de mahallelinin ihtiyaçlarını da öngörerek mahallelerine halk merkezi inşa ettiğini söyledi. Odunpazarı Belediyesi’nin 75. Yıl Mahallesi’nde yaşayan kadınların ekmek pişirebilmesi için Selami Vardar Halk Merkezi’ne tandır da yaptırdığını kaydeden mahalle sakinleri, Selami Vardar Halk Merkezi’nde çocuklar ve gençlerin spor yapabilmesi için de halı saha bulunduğunu da vurguladı. 75. Yıl Mahallesi sakinleri, “Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, bizi düşünerek, özellikle de mahallede yaşayan kadınlar, çocuklar, gençler ve yaşlılar için mahallemize halk merkezi yaptırdı. Bu merkeze de eski belediye başkanlarımızdan Selami Vardar’ın adını verdi. Biz 75. Yıl Mahallesi sakinleri olarak Başkan Kurt’a teşekkür ediyoruz” dedi.

 

MAHALLE İÇİN HAYIRLI OLUR

 

Odunpazarı Belediyesi’nin yönetimine geldikleri günden itibaren Odunpazarlıların özellikle de kadınlar, çocukların, gençlerin ve yaşlıların mutluluğu için çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Kurt, “Kadınları ve çocukları ile mutlu bir Odunpazarı, diye bir slogan bile ürettik. Bu yönde de çalışmalarımıza devam edeceğiz. Selami Vardar Halk Merkezi’de bizim halkçı belediyecilik anlayışımızla yaptığımız bir merkez. Umarım 75. Yıl Mahallesi sakinleri için de hayırlı olur. Siz o merkezi, gereği gibi, kullandıkça biz, mutlu olacağız” diye konuştu.

eskişehir   haber   odunpazarı belediyesi   kazım kurt  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
3 + 4 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.