»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
“Başkan Kurt ile hep uyum içinde çalıştık”
İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Eskişehir şube Başkanı Deniz Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri 31 Mart seçimlerini kazanan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u makamında ziyaret ederek kutladı.
11.04.2019

Deniz Kılıç, depreme dayanıklı yapı tasarımı, proje, ruhsat ve imar konularının odaları ile belediyelerin ortak çalışma alanları olduğunu, bu konularda belediyelere teknik destek vermeye hazır olduklarını belirtti. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un ilk dönemde inşaat konularında hiçbir sıkıntı yaşamadıklarını ifade eden Kılıç, yeni dönemde de her hangi bir sıkıntı yaşamayacaklarını söyledi. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Şube Başkanı Deniz Kılıç ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. İMO ile her zaman ortak bir çalışma içinde olacaklarını belirten Başkan Kurt, yeni dönemde “Akıllı Belediyecilik Sistemi” ile birlikte başta evrak işleri olmak üzere vatandaşlar tüm belediye işlemlerini sadece cep telefonunuzla halledebileceğini belirtti. Başkan Kurt “Akıllı Belediyecilik Sistemi” ile imar konularında da zamandan ve zahmetten tasarruf edeceklerini söyledi. 

 
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
5 + 8 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.