»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Başkan Bozkurt iki zaferi birden kutladı
31 Mart 2019 Yerel Seçimlerini kazanan Cumhur İttifakı’nın İnönü Belediye Başkan adayı Kadir Bozkurt, iki zaferi birlikte kutladı.
01.04.2019

İnönü ilçesinde gerçekleştirilen seçimler sonrası yüzde 41,89 oy alarak sandıktan başarı ile çıkan İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, 2. İnönü Zaferinin 98. yıl dönümünü de kutladı. Bozkurt, seçimler sonrası İnönü’de iki zafer birden kutladıklarını belirterek “Başta Kurtuluş Savaşımızın önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Batı Cephesi Komutanı İsmet İnönü’yü, şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum” dedi. Seçim sonuçları ile ilgili bir değerlendirme yapan İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt “İnönü halkı cevabını sandıkta verdi, beş yıllık hizmetlerimize yenilerini ekleyerek devam etmemizi isteyen, bizleri destekleyen kıymetli hemşehrilerim ‘biriz, beraberiz hep birlikte İnönü’yüz’ dedi. Birlik ve beraberliğimizi 31 Mart'ta bir kez daha gösterdi. Teşekkürler İnönü sizden aldığımız güçle yolumuza devam ediyor, kadim memleketimizi hak ettiği yere taşıyoruz. İyi ki varsınız” dedi.

 
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
4 + 9 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.