»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
BAŞKAN ATAÇ’A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
11.01.2018

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi yeni yönetimi ve Makine Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Belediyenin çalışmaları ve hayata geçirdiği projeler hakkında Başkan Ataç’tan bilgi alan konuklar kendilerini kabul ettikleri için Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti.

İlk olarak Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi Başkanı Duygu Akyol, “Gençlik Meclisi olarak bugün Ahmet Başkanımızı ziyaret ettik. 10. dönem Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi olarak aslında uzun zamandan beri kadın başkan çıkaramıyorduk. Bizim açımızdan güzel oldu. Sosyal aktiviteler yapıyoruz, mesleki sorunlar için Baro’dan talep de bulunuyoruz. Sosyal aktiviteler bakımından Eskişehir’de belediyeler ile kolektif olarak çalışmayı düşünüyoruz çünkü Baroların, gençlerin, avukatların toplumdan soyutlanmaması açısından bu ortaklaşa etkinliklerin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bugün de bizi ağırladığı için Ahmet Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Makine Mühendisleri Odası Sekreteri Atila Tomsuk ise “Başkanımızı oda olarak ziyaret ettik. Tepebaşı bölgesinde asansörlerin periyodik kontrollerini biz yapıyoruz. Bu konuda da değerlendirmeler yaptık. Ayrıca hafta sonunda gerçekleştireceğimiz genel kurulumuza da Ahmet Başkanı davet etmek için buradayız” şeklinde konuştu.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç da “Bizim makamımız herkese açık. Her fırsatta hem Eskişehirli hemşehrilerimiz hem de sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya geliyoruz ve çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuyoruz. Hiçbir zaman ulaşılamayan bir belediye başkanı olmadım, sivil toplum kuruluşlarımız ile bir arada olmaktan mutluyum” değerlendirmesinde bulundu.

 

eskisehir   haber   tepebaşı belediyesi   ahmet ataç  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
1 + 3 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.