gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
BAHAR DÖNEMİ İÇİN KAYITLAR BAŞLIYOR
09.02.2018

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri tarafından bahar döneminde gerçekleştirilecek 32 farklı kurs için kayıt işlemleri 11 Şubat Pazar günü saat 13:00’te 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Tepebaşı Belediyesi 29 Ekim ve 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde bahar döneminde açılacak kurslar arasında Japonca, İngilizce (Konuşma), Fransızca, İspanyolca, Rusça, Almanca, bağlama, gitar, temel bateri, çizim atölyesi, graffiti, öykü yazarlığı, yaratıcı yazarlık, self defans, sabun tasarımı, diksiyon, veganizm ve hayvan hakları atölyesi, işaret dili, radyo kontrollü model uçak, cam atölyesi, temel oyunculuk eğitimi, doğaçlama tiyatro, eğitimde yaratıcı drama, temel bilgisayar programlama, web programlama, ileri seviye Java programlama, temel resim eğitimi, Wing Tzun, tango, pilates fitness,  ve zumba yer alıyor.  15-30 yaş arasındaki gençlerin ücretsiz olarak kayıt olabileceği kurslardan toplamda 1055 kursiyer faydalanabilecek.

Kayıtların ardından kurslar 19 Şubat’ta, Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs ve 29 Ekim Gençlik Merkezlerinde başlayacak.

Kurs kayıtları sırasında merkezde bilgilendirme standları da yer alacak.  TOY Gençlik Derneği’nin hazırlayacağı Üstünüze Afiyet ve Takas Pazarı’nda tüketim çılgınlığıyla nasıl baş edilebileceği anlatılacak. EURODESK standında ise ilgilenenler Avrupa Birliği Bilgilendirme Toplantıları Proje Döngüsü Eğitimleri ile ilgili bilgi alabilecek.

Tepebaşı Gençlik Meclisi de gençlerin sivil alanda yer almasını vurgulayan stantlarında bilgi verecek. Öte yandan sivil toplum kuruluşları da açtıkları stantlar ile kendilerini tanıtıp, gençleri gönüllü olmaya teşvik edecek. TOG (Toplum Gönüllüleri Vakfı), Eksi 25 Derneği, Lösev Eskişehir, TEMA Eskişehir, TEGV Eskişehir, Belki de Sensin Topluluğu, Bir Dileğin Olsun Dermeği Eskişehir, Sağlıklı Genç Yaklaşımlar Derneği, ÇYDD (Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği), AKUT Eskişehir, Sığınmacı ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği (SGDD), TOY Gençlik Derneği, GameLAb. açtığı standlarda bilgilendirme çalışmaları gerçekleştirilecek.

eskişehir   haber   tepebaşı belediyesi   tema   tegv   akut  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
4 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.