MİLLİ İRADE KARACA MEDYA
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
50.YIL MİLLİ İRADE
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
11.’si düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu etkinlikleri devam ediyor
14.09.2017

Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 11.’si düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu etkinlikleri kapsamında tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilen konser programları hız kesmeden devam ediyor.

Eti Eski Fabrika alanında gerçekleşen konser programında bu kez vatandaşlarla buluşan sanatçı, Tepebaşı Belediyesi Türk Halk Müziği Koro Şefi Aytaç Karausta oldu. Karausta bağlaması ile gerçekleştirdiği konserinde, sevilen halk müziği eserlerini, alanı dolduran Eskişehirliler ile birlikte seslendirdi.

Vatandaşlara hitap eden Karausta, “Sizler beni her zaman koromuzla birlikte dinlemeye alıştınız ancak bu akşam bağlamam ile bu konseri veriyoruz. Alandaki coşku ve kalabalık gerçekten çok güzel. Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun müzikal anlamda bir parçası olmak benim adıma da onur verici. Bizleri sizinle buluşturan ve sanatın, sanatçının daimi destekçisi olan Başkan Ahmet Ataç’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepiniz hoş geldiniz” şeklinde konuştu.

Konser programı coşkulu şekilde devam ederken, etkinliğe katılan Eskişehirliler de eserlere hep bir ağızdan eşlik etti. Öte yandan sempozyum kapsamında düzenlenen konser programları 15 Eylül akşamı saat 20.30’da Mithat Körler konseri ile devam edecek.

 

eskişehir   haber   tepebaşı belediyesi   pişmiş   toprak   sempozyumu   eti  
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
5 + 3 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.
Website Security Test