gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar

BÜLENT ÖZYAZICI
anadolubulent@hotmail.com
07.02.2018
ELEKTRİK KESİNTİLERİYLE İLGİLİ OEDAŞ AÇIKLAMASI

Önceki gün Eskişehir’de özellikle de Tepebaşı bölgesinde sıkça yaşanan ve uzun süreli olan elektrik kesintilerinden söz etmiştim.

Kamuoyunda kesintilerin, şehrin kömürlü termik santrale karşı çıkmasından dolayı yapıldığı yönünde bir algı oluştuğunu ve bu konuda OEDAŞ’ın bir açıklama yapmasını istemiştim.

OEDAŞ bu konuda oldukça duyarlı açıklamalarını aynen yayınlıyorum.

 

***

Sayın Bülent Özyazıcı

Milli İrade Gazetesi

 

5 Şubat 2018, Pazartesi günü “Elektrik kesintileri'' başlığı ile yayınlanan yazınızla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Vatandaşlarımıza çok daha kaliteli hizmet vermek, dijital ve konvansiyonel hizmetlerimizi daha yenilikçi hale getirmek için 2017 yılında başlattığımız yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Eskişehir’deki merkezimizde kesintisiz enerji vermek için başlattığımız yatırımlardan tamamlanan Scada (uzaktan kontrol ve manevra sistemleri) ve tesis yenileme çalışmaları sona erdirilmiş olup, bu tesislerin devreye alınması işlemleri sırasında zaman zaman bazı mahallelerde planlı enerji kesintileri yapılmaktadır.

Halkımıza çok daha kaliteli hizmet vermek için akıllı enerji teknolojilerine yönelik Ar-Ge çalışmalarımız devam ediyor. Bölgedeki yatırımlarımıza 2018 yılında da hız kesmeden devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz. Bütün çabamız halkımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunmak.

Bu süreçte sizlerin görüşlerinin bizim için değerli olduğunu belirtir, kamuoyunun bilgilendirilebilmesi bakımından açıklamamızın yayınlanması konusundaki hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.  

Saygılarımızla,

Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi

 

 

BÜYÜKERŞEN’İN

DİVAN BAŞKANLIĞI

 

Dün bu köşede CHP’nin 36. Olağan Kurultayı’nı değerlendirmiş ve bugünde Büyükerşen’in Divan Başkanlığını gündeme getireceğimi belirtmiştim.

Bir kere kim ne derse desin, Büyükerşen’in divan başkanlığı görevini sürdürürken gösterdiği sağduyu, deneyimi kurultayın daha kötü sonuçlarını engellemiştir.

Kurultay’a katılan Eskişehirli delegelerden de edindiğim bilgi bu yöndedir.

Yenilen takımın “hakemi” suçladığı gibi, bu konuda yapılan eleştirilere baktığımızda hep yenilen taraftan geldiğidir.

Yılmaz Büyükerşen önemli ve tarihi bir görevi alnının akıyla yerine getirdi.

Oy birliğiyle divan başkanlığına seçilen Büyükerşen’in daha sonra anlattıklarına baktığımızda kavga-gürültü ortamının engellendiğini görüyoruz.

Bir kere CHP lidere bağlı bir parti değil.

Parti içi demokrasinin işlediğini görüyoruz.

Diğer partilerin büyük kongrelerine baktığımızda aynı durumu görmek pek mümkün değil.

Her şeye rağmen Büyükerşen, bu görevi başarıyla yerine getirmiştir.

Makaleye Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
3 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.