gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
YEREL YÖNETİMLER
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirli esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulunmaya devam ediyor.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Yıldırım Çiftliğinde üreticiler ile bir araya geldi.
Büyükşehir Belediyesi’nin 463 kırsal, 76 merkez mahalleleri kapsayan 3845 kilometrelik yol ağında kar ve buz ile mücadele çalışmaları 19 kar küreme ve tuzlama kamyonu, 53 iş makinası ile devam ediyor.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yıldırım Çiftliği’nde üreticiler ile bir araya geldi.
Tepebaşı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kar ve buz temizleme çalışmaları aralıksız biçimde devam ediyor.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Osman Yaşar Tanaçan ve Doç. Dr. Feyyaz Bodur tarafından gerçekleştirilen fotoğrafçılık atölyesini ziyaret etti.
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
Eskişehir İnönü belediyesi hazırlıklı olduğu kar yağışı sonrası cadde ve sokaklara anında müdahale ederek ilçe sakinlerinin ulaşımlarında kolaylık sağlamaya devam ediyor.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kısa adı Sobe olan Sağlık Odunpazarı Belediyesi ile Evinizde projesi kapsamında hizmet alan 98 yaşındaki Sadiye Büyükcan’ı ziyaret etti.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, sivil toplum örgütleri, sendikalar ve meslek örgütleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Vos26 Yardım Gönüllüleri Hobi Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ile bir araya geldi.
Okul Servislerin Yarıyıl (Sömestre) tatili süresince ücret almaması hakkında.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Muttalip Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi.
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ile EOSB Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Eskişehir Şubeler Platformunu ziyaret etti.
Eskişehirspor Efeler Taraftar Grubu ve grubun kurucusu Muharrem Sülük, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.
Eskişehir İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla açıklama yayınladı.
Yapmış oldukları çalışmalarla, mesleklerinin tüm zorluklarına rağmen, halkımızı bilgilendirmek adına, zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, çalışmalarını sürdüren tüm basın çalışanlarının‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en samimi duygularımla kutlarım
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Ataç mesajında şu ifadelere yer verdi:
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İstanbul’da Vodafone ve OEDAŞ şirketlerinin yetkilileri ile bir araya geldi.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, yeni kurulan 71 Evler Spor Kulübü Başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, GÖRSEM Görme Engelliler Dayanışma Derneği üyeleri ile bir araya geldiği etkinlikte, “Tepebaşı Belediyesi’nin engelli vatandaşlarımız için yaptığı her iş örnek oluyor, biz hayata geçirdikten sonra başka illerde
Odunpazarı Belediye Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edilen Karapınar 2.Etap İmar Planı Revizyonları, Koruma Bölge Kurulu’ndan geçti. Söz konusu bölgede ayrık nizam 5 ve 6 kat yapılaşma mümkün olacak.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, vatandaşların çocuk sahibi olma mutluluğunu paylaştığı Hoş Geldin Bebek ziyaretlerini sürdürüyor.
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ağırladı.
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler: "Enflasyonla mücadeleyi ne kamu ne de özel sektör tek başına yapabilir. Enflasyonla mücadelede herkese görev düşüyor"
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği temsilcileri ile bir araya geldi.
Odupazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Alanyurtlular Derneği Başkanı İbrahim Kartal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, yurt genelinde 12. Sınıf ve mezun öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen Özdebir YSK’de Eskişehir 1.’si olan Emre Turhan’ı tebrik etti.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.