»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
YAŞAM
Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Teknoloji ve Resim sergisine ev sahipliği yapıyor.
Büyükşehir Belediyesi 500 bin domates fidesini daha üretici ile buluşturdu
Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi tarafından gerçekleştirilecek olan Mimar Sinan Haftası 2019 etkinlikleri aşağıda belirtildiği gibidir.
Tepebaşı Belediyesi Sukurusu Uygulama Merkezi, Tepebaşı’nda geri kazanım konusunda bilincin arttırılması amacıyla çocuklara yönelik düzenlediği etkinliklere devam ediyor.
31 Mart 2019 Yerel Seçimlerini kazanan Cumhur İttifakı’nın İnönü Belediye Başkan adayı Kadir Bozkurt, iki zaferi birlikte kutladı.
Eskişehir siyasetinin bir dönemlerde önemli ismi DSP eski İl Başkanı Bülent Dede hayatını kaybetti.
Büyükşehir Belediyesi, Her Ev Bir Atölye Projesi ile kadınların istihdamına destek olmaya devam ediyor.
Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından gençlerin hem spor yapmasına katkı sağlamak hem de bir arada güzel zaman geçirmeleri amacıyla gerçekleştirilen ‘Trekking’ etkinlikleri devam ediyor.
Tepebaşı Belediyesi ile Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğiyle Organik ve İyi Tarım Uygulamaları hakkında tüketici bilinçlendirme eğitimleri gerçekleştirildi.
ürk Telekom, az gören çocuklara umut ışığı olan Günışığı eğitimlerine Eskişehir’de devam etti. Proje kapsamında, Görsem Görme Engelliler Dayanışma Derneği öğrencilerine az gören eğitimi verildi.
Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Fethi Özkara önderliğinde yönetim kurulu ve gönüllü kuaför ve berberlerle huzurevini ziyaret etti.
A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Güneş, "Avrupa Şampiyonası için bir adım daha atacağız. Maçın zorluğunu biliyoruz. Elimizden gelen gayreti gösterip üç puanla ayrılmak istiyoruz." dedi.
Bamteli ve Yol Hikayeleri adlı televizyon programları ile gönüllerde taht kuran ünlü televizyon programcısı, gazeteci ve yazar Tayfun Talipoğlu, ölümünün ikinci yılında Odunpazarı Belediyesi ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti tarafından anıldı.
"Dünya Down Sendromu Günü, down sendromlu bireyler hakkında toplumsal bilinç yaratmak açısından önemli bir fırsat sunuyor bizlere.
Tepebaşı Belediyesi ile Eskişehir MS Derneği arasında imzalanan protokolle dernek üyeleri, Yaşam Köyü’nde bulunan Fizyoterapi Merkezi ve hobi atölyelerinden faydalanabilecek.
Mihallıçık ilçesinde "Şehitler Çeşmesi" törenle açıldı.
Özdilek Eskişehir AVM, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü sebebiyle misafirlerine özel müze etkinliği bu anlamlı günü duygulu bir şekilde yaşatmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz günler de ilk ders zili ile faaliyetlerine başlayan Arıköy projesinde hak sahiplerine eğitimleri için gerekli olan kovanları, önlükleri, körükleri ve teçhizatları teslim edildi.
Türk Kızılay Eskişehir Şubesi İlk Yardım Eğitim Merkezi Sarar çalışanlarının iş güvenliği kapsamındaki alması gereken ilk yardım eğitimlerini vermiştir.
Türkiye'de 57 milyon seçmen, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticilerini seçmek için 31 Mart'ta sandığa gidecek.
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bölgesel İstişare Toplantıları kapsamında Eskişehir’i ziyaret edecek. Bakan Pekcan, Eskişehir’de iş insanları, esnaf ve sanayicilerle bir araya gelecek
Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde çıkan yangında bir samanlık yıkıldı, bir araç ise kullanılamaz hale geldi.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Hamamyolu Caddesi’ni gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kurt, onların istek ve şikâyetlerini dinledi.
Eskişehir’de AKP’li belediye 11 aydır işçilerin maaşını ödemiyor, hakkını arayana önce sandığı sonra kapıyı gösteriyor belediyeden işçilere: ‘Hakkınızı seçimi kazanınca alırsınız Geçim derdini seçime bağladılar
Spor Kardeşliktir, Mücadeledir, Dostluktur.
TED Eskişehir Koleji’nin iki öğrencisi "24. Zeka Oyunları Yarışması" finaline katılmaya hak kazandı.
Kurum, her ile bir millet bahçesi yaptıklarını hatırlatarak, şöyle devam etti:
Türk Hava Kurumu Genel Sekreteri Yavuz, her yıl 65 bini aşkın gence ücretsiz havacılık kursları verdiklerini belirterek, "Bu kurslarla gökyüzüne yeni kanatlar kazandırıyoruz." dedi.
Büyükşehir Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Espark Alışveriş Merkezi’nde “Türkiye’de Kadın Olmak Zor” isimli kadınların yaşam öykülerinin anlatıldığı fotoğraf sergisi açıldı.
Odunpazarı Belediyesi, Regaip Kandili nedeniyle 26 farklı noktada vatandaşlara kandil simidi dağıttı.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.