»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
TÜRKİYE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gece yarısı yayımlanan son dakika genelgesiyle getirilen sokağa çıkma yasağının iptal edildiğini açıkladı.rdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Cumhurbaşkanı olarak 15 ilimizi kapsayan hafta sonu sokağa çıkma
İçişleri Bakanlığı, 15 ilde 5 Haziran saat 24:00 ile 7 Haziran saat 24:00 arasında sokağa çıkma yasağı uygulanacağını açıkladı.Yasağın olduğu cumartesi günü market, bakkal, manav, kasap ve kuru yemişçilerin 10:00-17:00 saatleri arasında faaliyet gösterebi
Öğrenciler artık Girne Amerikan Üniversitesi’nde Arizona Üniversitesi’nin akademik programlarına kayıt olabilecek, Güz 2020 döneminde Amerikan eğitimlerine başlayabilecek.
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayan Vefa Sosyal Destek Grubu'nu ziyaret etti.
CHP’li Utku Çakırözer Eskişehir’de TMMOB’a bağlı meslek odaları temsilcileri bir araya gelerek, iktidarın meslek odalarının yapısını değiştirme girişimleri karşısında TMMOB ile dayanışma içinde olduklarını söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16-17-18-19 Mayıs tarihlerinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını duyurdu.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, güncel koronavirüs tablosunu paylaştı.
Koronavirüs ile mücadele nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasağına Eskişehirliler uydu.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, günlük koronavirüs rakamlarını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 ilde 1 Mayıs nedeniyle 3 günlük yasak uygulanacağını duyurdu.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, günlük korona rakamlarını paylaştı. Paylaşılan tabloda vaka artış hızında düşüş ve ölüm sayısında düşüş gözlemlendi. Bugün yapılan 38 bin 308 testte 2 bin 861 vaka pozitif çıktı. Dün hayatını kaybeden 106 kişi ile birlikte to
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs rakamlarını açıkladı.
Sivas Valisi Salih Ayhan tarafından yapılan açıklama ile Sivas’ın önemli marka değerlerinden biri olan Sivas Kangal köpeği ırkının korunması, muhafaza edilerek gelecek kuşaklara aktarılması, satışından kaynaklı ve/veya diğer sebeplerle el değişiminin stan
İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine, Covid-19 salgını nedeniyle bu yıl ramazanda alınacak tedbirlerle ilgili genelge gönderildi.
İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine, Covid-19 salgını nedeniyle bu yıl ramazanda alınacak tedbirlerle ilgili genelge gönderildi.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 19 Nisan günlük korona virüs tablosunu paylaştı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23-26 Nisan tarihleri arasında 4 günlük sokağa çıkma yasağı olacağını duyurdu.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 19 Nisan günlük korona virüs tablosunu paylaştı.
İçişleri Bakanlığı, 81 ilin valiliğine “Şehir Giriş, Çıkış Tedbirleri” ek genelgesi gönderdi. Genelgeye göre, 31 ile getirilen seyahat kısıtlaması 15 gün daha uzatıldı.
Bilim Kurulu ardından basın mensupları ile bir araya gelen ve açıklamalarda bulunan Koca, gazetecilerin sorularını da yanıtladı.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Koca, filyasyon oranının yüzde 97,5’e ulaştığını açıkladı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı ve Tepebaşı Kaymakamlığı'nın aldığı karar ile 18-19 Nisan tarihlerinde uygulanacak olan sokağa çıkma yasağında Kalabak Suyu saka araçları ile Halk Ekmek dağıtımı yapılmayacağını duyurdu.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi Twitter hesabından Türkiye'de korona virüs salgını hakkındaki son rakamları içeren tabloyu paylaştı.
Akdeniz Profesyonel aşcılar birligi başkanı Sinasi Karanlıkoglu kıriz nedeniyle magdur olan turizm calışanlarınn magduriyetlerinin giderilmesini istedi.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Koca, vaka sayılarında ve ölüm hızı artışında yavaşlamanın başladığını açıkladı.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi Twitter hesabından Türkiye'de korona virüs salgını hakkındaki son rakamları içeren tabloyu paylaştı.
Büyükşehir Belediyesi korona virüs ile mücadele kapsamında yoğun çaba harcayan sağlık çalışanları için yeni bir uygulama başlatıyor.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi Twitter hesabından Türkiye'de korona virüs salgını hakkındaki son rakamları içeren tabloyu paylaştı.
İçişleri Bakanlığı Korona virüs tedbirleri kapsamında Eskişehir’in de bulunduğu 30 büyükşehir ile Zonguldak’ta 2 günülük sokağa çıkma yasağı ilan ederken Tepebaşı Kaymakamlığı, bu süreçte ilçede açık olacak akaryakıt istasyonların listesini açıkladı.
CHP İl Başkanı Recep Taşel, korona virüs salgını nedeniyle ilan edilen 48 saatlik sokağa çıkma yasağının açıklanma saatini eleştirdi.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.