»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
TÜRKİYE
Türk Harb İş Sendikası Şube Başkanı Hasan Atak, Yeni Ekonomi Programı’nda açıklanan kıdem tazminatı reformuna tepki göstererek,‘‘ Kıdem tazminatı işçi kesiminin son kalesidir. Kıdem tazminatına yapılan saldırıyı asla kabul etmeyeceğiz’’ dedi.
Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer'in de aralarında olduğu CHP milletvekilleri; İstanbul’da sahte seçmen iddiaları ile polislerin kapı kapı gezdiği Büyükçekmecelileri ziyaret etti.
Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimlerinde tekrar Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik etti.
"Tarihi Odunpazarı bölgesinde bulunan Odunpazarı Belediyesi’ne ait galerilerin yaz dönemi kapsamında “Açılış” ve “Kapanış” saatleri değişti."
Otomotiv, yedek parça satış ve servis hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren ETO üyeleri İstanbul’da gerçekleştirilen Automechanika Otomotiv Endüstrisi Fuarı’na geniş çaplı katılım sağladı.
TED Koleji’nde öğrencilere Otizm Farkındalık Günü, günün anlam ve önemini kavrayacakları bir dizi etkinlikle anlatıldı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) 2019 mahalli idareler seçimlerindeki tutum ve yanlış davranışlarından dolayı Anadolu Ajansı hakkında bir basın açıklaması yaptı.
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI SEÇİM SONUÇLARI
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SEÇİM SONUÇLARI
ESKİŞEHİR YEREL SEÇİM SEÇİM SONUÇLARI
Han ilçesinde şu ana kadar sandıkların yüzde 64'ü açılırken mevcut başkan Erdal Şanlı yarışı farklı olarak önde götürüyor. Başkan Şanlı şimdiye kadar sayılan oyların yüzde 65.12'sini alırken, rakibi AK Parti'nin adayı Vedat Çeliker 34.88 ile takibi sürdür
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu Şeker Mahallesi’nde bulunan Şehit Piyade Astsubay Çavuş Soner Özübek İlkokulu’nda 2287 nolu sandıkta kullandı.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, oyunu Suzan Gürcanlı İlköğretim Okulu'nda ailesi ile birlikte kullandı.
Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, Mahalli İdareler Genel Seçimleri çerçevesinde düzenlenen halk oylamasında, Hacı Süleyman Çakır Kız Anadolu Lisesi'nde oylarını kullandı.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında oyunu kullandı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen H. Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi 1324 nolu sandıkta oyunu kullandı.
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı oyunu Osmangazi Ünv.İkdisadi Ve İdari Bilimler Fak.A-Blok'ta kullandı.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.