gazetene sahip çık
»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
TÜRKİYE
Açılışının üzerinden henüz bir yıl geçmeden Eskişehir’in favori mekanları arasına giren Etevim, henüz ikinci yılını doldurmadan da Türkiye’nin en favori 10 Steakhouse’u arasına girmeyi başardı.
Kamu Temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşları Güç ve İş Birliği İçin Eskişehir’de Bir Araya Geldiler.
Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen programda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım anıldı.
MÜRACATLAR 14 OCAK’TA BAŞLIYOR.
Tepebaşı Belediyesi tarafından yoğun ilgi ile gerçekleştirilen Kent & Kültür Söyleşileri’nin bu ayki konuğu şair, yazar ve müzisyen Tuna Kiremitçi olacak.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, TÜBİTAK Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Mandal’ı ziyaret etti.
Çakırözer: “Düşünceyi hapsettikçe ülke sorunlarını çözemeyiz” “Gazeteciler baskı, sansür ve soruşturmalar karşısında gününü bile kutlayamıyor”
Özellikle Amerika Birleşik Devletleri ile İngiltere gibi hukuk sistemi gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılan ve alternatif uyuşmazlık çözümlerinden biri olan ‘Arabuluculuk’, ülkemizde de 1 Ocak tarihinden itibaren ticari davalarda zorunlu hale geldi
2018 yılının Eylül ayına kadar olan veriler incelendiğinde mobil hatlardan en çok hastane randevu numarası 182’nin tuşlandığı görüldü.
Kayseri merkezli, Eskişehir'indeiçinde bulunduğu 19 ilde, FETÖ'nün TSK'daki mahrem yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 34 şüpheliye yönelik operasyon başlatıldı.
Bilecik'in Osmaneli ilçesinde seyir halinde yanan otomobil kullanılamaz hale geldi.
Eskişehir Kent Konseyi 19. Olağan Bilgilendirme Genel Kurulu, Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi.
Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü’nün Kültür ve Turizm Bakanlığı 2019 bütçe görüşmelerinde dile getirdiği.
TÜLOMSAŞ'ın ürettiği 12 araç alabilen vagonun farklı araç yüksekliklerine göre ayarlanabilen elektrik ve manuel kumandalı hareketli platformu bulunuyor.
Savunma ve havacılık sanayisindeki lider kuruluşlara ev sahipliği yapan Ankara, sektörün ihracatında zirvedeki yerini sağlamlaştırdı.
Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, bir iş yerine düzenlenen silahlı saldırı güvenlik kameralarına yansıdı.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, 2018’in medya açısından sıkıntıların tavan yaptığı bir yıl olduğuna değindi.
YSK'nın, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde seçim kurulları ile sandık kurullarının görev ve yetkilerine ilişkin genelgesi Resmi Gazete'de yayımlandı.
Kütahya'da, ormanlık alanda araçlarının kara saplanması sonucu mahsur kalan ve donma tehlikesi yaşayan 5 genç AFAD ekiplerince kurtarıldı.
“Tek günde 5, 5 yılda 500’e yakın kaza oldu, onlarca yurttaş yaşamını yitirdi” “Ölüm yolunu artık bitirin!” “Bursa’ya, Denizli’ye var, Eskişehir’de tek bir adım yok”
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde TANAP'ın desteklediği proje kapsamında atıl durumdaki köy okulları sosyal donatılara dönüştürülerek Frig Vadisi'nin turizm merkezi olarak gelişimine katkıda bulunacak
AutoShow26 Otomobil Sporları Kulübü etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Kulüp üyeleri yeni yıl öncesinde sanayide çiğköfte partisi düzenledi.
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç: "Ombudsmanlığı Türkiye'nin geleceği olan üniversitelerde tanıtmayı amaçlıyoruz. Üniversitelerde ombudsmanlık toplulukları oluşturuyoruz. Şu ana kadar 60 üniversitede bunu tamamladık. Hedefimiz önümüzdeki yıl bu rakamı 100'
Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi dünyada faaliyet gösteren başarılı örneklerini inceleyerek işbirliği kurmak üzere temaslar kuruyor. Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi yetkilileri, bu kapsamda Portekiz’de bulunan SEA Sosyal Kuluçka Merkezi'ni ziyaret etti.
İnönü’de İki Araç Kül Oldu İki Araçta Kullanılamaz Hale Geldi
Eskişehir’in ’Akdeniz’i olarak bilinen Sarıcakaya’da, tarımsal alanın yanında ipek böcekçiliği üretiminde de tekrar Türkiye’nin merkezi olabilmek için yürütülen proje kapsamında yürütülen çalışmaların ikinci etabı başladı.
Ankara'daki YHT kazasında kusuru bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınan 3 TCDD görevlisi, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Sanatçı ve dijital medya yazarı Erhan Us, modern hayatın vazgeçilmezi haline gelen telefon bağımlılığını ve özçekim çılgınlığını gözler önüne sermek için dünyanın farklı kentlerinde çektiği fotoğrafları sergiye dönüştürdü
Sağlık Bakanı Koca, "2025 yılına kadar kalp ve damar hastalıkları, kanser, diyabet veya kronik akciğer hastalıklarına bağlı 70 yaş altı erken ölümlere yol açan sebepleri yüzde 25 azaltmayı hedefliyoruz." dedi.
Turkcell, TOBB ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu iş birliğiyle hayata geçirilen "Geleceği Yazan Kadınlar Projesi", yazılım konusunda istihdam kapasitesini ve girişimciliği artırmayı hedefliyor.
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.